Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párom már nem mondja, hogy...

Párom már nem mondja, hogy szeret, miért?

Figyelt kérdés
Nem olyan mint a kapcsolat elején, de még mindig velem akar lenni, közös jövőről szokott beszélni, stb. Csak már nem szeret bókolni, hízelegni, szépeket mondani. Nekem ez hiányzik, miért csinálják ezt a férfiak?

2015. febr. 6. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Már nem vagy neki kihívás, egyszerűen megunt téged.
2015. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Megszokás.

-már minden rendben

-amúgy is érzed, hogy szeret, minek mondja, stb.


Egyedül az segít, ha rászólsz, hogy néha azért jól esne még egy-két kósza kedves szó, hiába érzed, jól esik hallani.

2015. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És akkor miért nem akar szakítani? Velem akar lenni. Amúgy már 30-asok vagyunk. :-(
2015. febr. 6. 11:14
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez normális jelenség? :-( Elfogadható?
2015. febr. 6. 11:14
 5/20 anonim ***** válasza:
18%
Azon egyszerű oknál fogva nem mondja hogy szeret, mert már nem szeret!
2015. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De akkor sem akar szakítani. Ez jó neki így? Megszokás?
2015. febr. 6. 11:17
 7/20 anonim ***** válasza:
Jaj, persze, ne aggódj emiatt, hát hiszen te is érzed, hogy szeret! Ez normális, hogy idő után ezek a dolgok természetessé válnak. Mint ahogy pl. lakást takarítasz, és megjegyzi, hogy "Hmm, hogy csillog-villog minden!". Nem fog minden egyes alkalommal megdicsérni érte, természetesnek veszed, hogy tisztaság van körülötted, hozzászoktál. Ahogy a napi rutinok, ahogy szőrtelenítesz, akármi. Megszokta, ennyi. Tényleg nem érdemes aggódnod emiatt.
2015. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Biztosan szeret,csak már nem olyan szenvedéllyel,mint eleinte.
2015. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kár, mert így nagyon unalmassá, lapossá válik a kapcsolat. :-(
2015. febr. 6. 11:21
 10/20 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem normális, és tök hülyeség ez a megszokás dolog is.

Attól még lehet kedveskedni. Mi 15 év után is mindennap többször is mondunk valami kedveset a másiknak, vagy meglepjük valamivel, szeretgetjük egymást.

Szerintem már nem vagy neki elég érdekes, izgalmas, talán már nem érdekled.

2015. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

A barátom azt mondja nem tudja mi az a szerelem, nem tudja, szeret-e engem. Valaki mondana véleményt?

Tegnap volt egy hosszú beszélgetésünk és azt mondta nem biztos abban, hogy szerelmes. Kedvel, de nem tudja mi az a szerelem. Ha nem vagyok mellette, hiányzom neki, mindig mindenre figyel, mindig érdekli, velem mi van. Jól érzi magát velem,sokat keres..dehogy a szerelem...

A barátommal most lettünk volna együtt két éve erre szakitott velem mert hogy sokat veszekedünk de én még mindig szeretem és ő is azt mondja hogy...

Azt mondta hogy nem birja ezt a sok veszekedést már emiatt szakítotténÉn úgy gondolom hogvvaakilaki szereti a masikat akkor emiatt nem szakit hanem probaljak megoldani a problemakat de mindig is ugy ereztem hogy csak en probalkozok ezzel o mindig annyit mondott hogy...

Miért nem keres a barátom napokig, mikor azt mondja, szeret?

Egy hónapja vagyunk együtt, de az utóbbi időkben néha napokig nem is ír.

A férjem mások előtt nem mondja nekem, hogy szeret! Ez jelenthet bajt?

Ha pl. telefonon beszélünk, én mondom neki, hogy szeretlek, mire ő nem mond semmit vagy tereli a szót. De csak akkor, ha a kollégái is ott vannak. Amúgy mondja. Na de mi lehet ennek az oka? Szégyell engem mások előtt?

Tényleg szeret? Vagy csak mondja?

Kb 2 hete megismertem egy srácot, azóta 2× találkoztunk is, de az egyikből nem lett semmi, mert csak annyi volt, hogy puszit adott(itt mindenki így köszön-ami nekem nagyon, nagyon furcsa-), aztán hazakísért minket a barátnőmmel.. Majd aznap este bevallotta facebookon,...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!