Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szeret? Vagy csak mondja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret? Vagy csak mondja?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete megismertem egy srácot, azóta 2× találkoztunk is, de az egyikből nem lett semmi, mert csak annyi volt, hogy puszit adott(itt mindenki így köszön-ami nekem nagyon, nagyon furcsa-), aztán hazakísért minket a barátnőmmel.. Majd aznap este bevallotta facebookon, hogy szeret. Azóta nem találkoztunk, ma fel akart hívni, de állítólag nincs pénz a telefonján. Amikor csak tudunk írogatunk egymásnak, néha ír elég félre érthető dolgokat, de megbeszéltük, hogy egyenlőre nem jövünk össze.. Holnap találkozni akar, de nem tudom hogy lesz.. Nagyon félek a holnaptól, eleve eddig csak akkor találkoztunk amikor a barátnőm is itt volt. Komolyan gondolhatja, vagy csak próbál bevágódni, hogy elvigyen egy körre, amibe meg természetesen nem mennék bele..??

Amúgy meg elég fiatalok vagyunk, én 14, ő 16 éves


2015. jan. 13. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek mit keresnek ebben a kategóriában?
2015. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Csak külsőleg nagyon bejössz neki. Mivel még fiatal, elhiszi, hogy ez szerelem vagy csak tudja, hogy külsőleg jössz be neki....:D
2015. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. jan. 13. 18:39
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként ő a társaságban a legaranyosabb, vagyis, nem a leghelyesebb, hanem kedves.. De ha már most arról beszél(nek), hogy elakar(nak) vinni motorozni majd nyáron, akkor se?

Mert nem akarok vele járni, meg eleve nem is szeretnék egyenlőre barátot se. Plusz ő vigyáz rám inkább, nem a többiek

2015. jan. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!