Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit 6 éve ismerek (osztálytáraam volt csak megbukott) már 14 éves lesz/elmúlt nagyon bunkóritkán volt normális..Ha írtam neki valami problémát azt írta,hogy leszarja mrg ne irogassak de mas lanynak is szokott ilyet .fél éve szerettem de már nem igazan igazabol azert kerdezem mert voltak letoltve kepei telomra es a lanyok mrgneztek es elfogjak neki mondani...meg talan jobb lenne ha tul lennek a bevallason..egyebkenz volt mar baratnoje en meg tizenharom vagyok

2015. febr. 7. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz egy ilyen bunkoba szerelmes lenni?
2015. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok.Viszont most,hogy elmondják neki a képeket;nem tudom,hogy most kivárjam,hogy mit fog beszélni(múltkor is odajött,hogy ne kérdezgessem hány cm) vagy pedig b
2015. febr. 7. 18:24
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy pedig elmondjam neki és megkönnyebüljek viszont tuti beégek és utána már tudni fogja..
2015. febr. 7. 18:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd.
2015. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor várjam ki,hogy mi lesz?(de olyan rossz,hogy mindig a fejembe jár és nem tudok figyelni semmire)
2015. febr. 7. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Töröld ki a képeket és tagadd le. Nem nagy dolog.

A barátnőid meg nem a barátnőid.

2015. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ők nem a barátnőim:S 3 osztálytársam...már kitöröltem..okés:)
2015. febr. 12. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!