Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyre jobban vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban vonzódom a legjobb barátomhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Danival (legjobb barátommal) Úgy ismerkedtünk meg,hogy megcsókolt egy buliban,ám nekem akkor volt barátom.(2 éve járunk) Nagyon rosszul éreztem magam utána, ezért elmeséltem a barátomnak hogy mi történt (viszont azt nem tudja hogy Dani volt az a srác),és ő megbocsátott,és szerettük egymást. Mivel Danival egy suliba járunk, elkezdtük keresni,egymás társaságát,sokat beszélgettünk és a hónapok teltek,eltelt fél év és legjobb barátok lettünk. A barátom azonban az elmúlt 1 hónapban elég távolságtartó velem, romantika 0. Ezzel szemben Dani mindig találkozni akar velem,meghallgat stb. Az utóbbi időben sokat találkoztunk és azon kaptam magam,hogy vágyom rá,hogy újra megcsókoljon,vagy hogy anélkül öleljen meg,hogy a barátomra gondolnék. Nem tudom mi a megoldás,mert úgy érzem ha akarnék sem tudnék szakítani a barátommal,annyi közös dolgunk van már...

2015. febr. 8. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát oda kell menni, ahol jó.

Ne legyél buta!

2015. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Két év alatt lehet, hogy sok közös dolgotok van, de nem annyi, amennyit nem lehetne elengedni. Ragaszkodásból vagy mellette, csak azért, mert sajnálod elhagyni. Képes vagy feláldozni a boldogságodat és az érzelmeid kiteljesedésért, azért, hogy megmaradj a megszokottnál. Ugye érzed, hogy hol van ebben a hiba?


Vannak, akik 15-20-30 év házasság után válnak el, esetleg még van gyerekük, de tönkrement a házasság, nem szeretik már egymást, csak a vita van, nem mozognak egy hullámhosszon. Nekik szerinted mennyi emlékük van? Fiatal vagy még, előtted az élet, lesznek ennél sokkal rövidebb és sokkal hosszabb kapcsolataid, amikben még több emléket fogsz szerezni. Viszont ha a barátod már nem képes megváltozni, újra romantikusabb lenni, akkor soha nem leszel mellette már újra boldog.

2015. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat:) Az igazság az hogy ilyenkor mindig arra gondolok hogy pár hónapja mikor átölelt a barátom arra gondoltam hogy "így akarok meghalni" és most félek kétségbe vonni magamat
2015. febr. 8. 18:51
 4/4 Fényember ***** válasza:
Ha fontos a barátod meg a te kapcsolatod akkor beszéld meg a barátoddal...hogy nem akarsz szakítani ezért ezt most meg kell beszélnetek..ha javul a dolog akkor egy kicsit jobb lesz neked is a kis lelki világod...viszont ha ugyan úgy marad minden aki jogosan szakíthatsz már a barátoddal minden lelkifurdalás nélkül:)
2015. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!