Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bele menjek ebben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bele menjek ebben?

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány vagyok, aki már több mint egy éve egy 16 éves fiú barátnõje... Nagyon szeretem, és õ is engem ( legalábbis elmondása szerint.) Õ már elég régóta vár arra, hogy testi kapcsolat is legyen közöttünk, de eddig én elzárkóztam effelõl. Mostanában azonban megint aktuális lett ez a téma... Valójában én is akarnám, de képtelen vagyok a döntés meghozására. Nem tudom mi lenne a helyes. Persze ilyen

fiatalon én sem támogatom az ilyenfajta együttlétet, de a mi kapcsolatunkat elég erõsnek érzem hozzá, no meg teljesen megbízom benne és tudom, hogy nem használna ki. Ezektôl eltekintve viszont én tényleg nagyon gyerek vagyok még ehhez. Ezt õ is megérti, de én meg tudom, hogy igényelné. Nem akarom elveszíteni a habozásom miatt.


Nos ti mit javasoltok? Ne zárkózzak el a dologtól, vagy pedig várjak még vele?



2015. febr. 11. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A saját kapcsolatát mindenki elég erősnek érzi. Aztán amikor bekövetkezik "a faképnél történő hagyás", akkor nem érti, miért éppen vele történik mindez.
2015. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Szerintem még várjatok,nem bántásból mondom,nem akarlak megbántani,de azt nem tudom hogy miért akarja ezt amikor tudja hogy jóval fiatalabb vagy,mert egy 16éves fiúnak vannak ugyan szükséglete,mint pl ez de amikor ti összejöttetek szerintem számolnia kellett volna azzal hogy te még ehhez fiatal vagy,és amíg veled van é snem vagy legalább 16 éves addig ezt a témát hanyagolni kéne!hidd el 13évesen nagyon mgbánnád,mert elég sok mindennel jár,nőgyógyászhoz is el kéne menni és én mondjuk 13évesen elég cikinek érezném hogyha megkérdezik miért mentél,elmondani hogy azért,szerintem igencsak furán néznének rád,de persze ez csak egy vélemény,nem kötelező megfogadni!:)
2015. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mafuyu válasza:
Szerintem is várjatok, már csak abból kiindulva is, hogy nem vagy ebben olyan biztos! Amikor ott az idő, akk sem félni nem fogsz, sem bizonytalankodni. Még egy érv a várásra: egy kicsit még a testednek is érnie kellene, jobb az élmény, ha a test jobban felkészült. És értékelni való, hogy nem fejetlenül belemész, mert az vagány, vagy azért mert elvárják. Tartsd meg okos gondolkozásod! :) És további hosszú-hosszú ideig tartó boldogságot! :)
2015. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van, belátom, hogy tényleg várnom kell ezzel! Nagyon sokat segítettetek! ;)
2015. febr. 12. 19:17
 15/18 anonim válasza:
100%
én 14 éves vagyok de még pasim se volt. .... Ez NAGYON korai lenne.
2015. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
13 évesen ilyeneken gondolkozol? Hát... gratulálok neked is meg a pedo barátodnak is! Hova fajul ez a világ hihetetlen....
2015. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ne gondolkozz ilyeneken 13 évesen.

Felesleges.

Ha szeretitek egymást egyértelmű hogy szexeljetek.

2015. febr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeteket! ^^
2015. febr. 17. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!