Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lány/14 és Férfi/29?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány/14 és Férfi/29?

Figyelt kérdés

amióta ismerem tiszta szívemből szeretem a lányt,

szerintem ő is engem.

Családunk gyerekkorom óta jóban voltak,voltak is megjegyzések hogy egyszer feleségül veszem.

Ez azért is érdekes mert a lány mamája aki nagyon komoly üzletasszony mondta hogy nem is engedné más fiúval.

Mi a véleményetek minderről...



2015. febr. 12. 11:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szép kis ribi barátnői lehetnek....
2015. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértünk.
2015. febr. 12. 11:21
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
Saját véleményem az, hogy még fiatal a kislány. Egy érett férfinak úgy gondolom nem kell ezt megmagyarázni. Mást írni ide nem lehet.
2015. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég meredek..

Értem én hogy szereted, de ő még kislány.

Fejlődik a lelke, a teste, a személyisége, míg te már régóta egy felnőtt ember vagy.Tényleg nem engedném közelebb magamhoz, nagyon gyerek még hozzád képest, jó esetben arra a 18 éves korára lesz elég érett ahhoz, hogy egy már régóta érett férfival kapcsolatot kezdjen. Nem mellesleg iskola, barátnők, pasik.. ezek most kezdik el érdekelni, és ez tetszeni fog neki, lehet hogy a bulizást is élvezni fogja, te meg gondolom már nem azt a korszakod élet ahol buli buli hátán nőkkel tele. Érted, hogy mire akarok kijukadni, nem? :)

Én azt tanácsolom, hogy várj, legalább 4 évet, amíg 18 nem lesz.. Ha tényleg szereted akkor megvárod, ha ő is szeret akkor oda talál majd hozzád.

2015. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
16%
Bárcsak az én anyukám is ilyen lenne! Én is 14 éves vagyok a barátom pedig 26. Nagyon szeretjük egymást anyukámék ismerik, de nem akarják hogy együtt legyünk. Szerintem a szerelemben nem számít a kor amennyiben tiszták a szándékaid...
2015. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

Gratulalok nektek is utolso.

Szanalmas..

2015. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A lány röviden tömören egy nagy kocka. Egyébként,sport,fősuli mellett én is az vagyok:)

Ismerem őt mint a saját lelkem. Várok rá,persze hogy várok.

Nem tehetek róla hogy jobban megszerettem a kelleténél. Talán azért mert elég balszerencsésen válogattam meg az eddigi nőket.

2015. febr. 12. 11:35
 18/25 anonim ***** válasza:
62%

Orvost javaslok az egész bandának, anyucitól kezdve, minden szereplőnek.

Egyébként meg 29 éves vagy és a szülők véleménye, engedélye számít? :-P ... Bazz, két gyerekes családapa és fenntartó voltam 29 évesen ... Manapság milyen hulladékok vannak :-(

2015. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%

Azért kíváncsi lennék arra a sok lepontozósra aki pártolja hogy egy kislány és egy felnőtt együtt legyen. Normális társadalomban ilyet nem pártol senki.

De a sok beteg ember aki szerint ez elfogadott annak tanácsolom hogy orvost keressen fel sürgősen!

(Azért a nagy % aki lepontoz, arról tudjuk hogy beteg hajlamú és azért van itt is hogy vadásszon a fiatalokra...nekik üzenem a rendőrség nem alszik! Csak várjátok szépen mikor rátok törik az ajtót!)

2015. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%
A 18-as válaszolóhoz hasonlóan,29 éves koromban nekem is családom volt.Két fiam volt,egy családot tartottam el nem pedig 14 éves gyereklányokról álmodoztam.Nem akarlak megbántani kérdező,de muszály leírnom hogy szerintem beteg vagy.Mert ez nem normális.Te egy felnőtt férfi vagy,a lány pedig még gyerek.Menj el orvoshoz,és kezeltesd magad.
2015. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!