Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lány/14 és Férfi/29?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány/14 és Férfi/29?

Figyelt kérdés

amióta ismerem tiszta szívemből szeretem a lányt,

szerintem ő is engem.

Családunk gyerekkorom óta jóban voltak,voltak is megjegyzések hogy egyszer feleségül veszem.

Ez azért is érdekes mert a lány mamája aki nagyon komoly üzletasszony mondta hogy nem is engedné más fiúval.

Mi a véleményetek minderről...



2015. febr. 12. 11:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Várj 10 évet. Utána majd mindenki azt mondja, hogy talán, és nem néznek betegnek. :D

Egyébként meg tele van minden jó nővel a saját korosztályodban is.

2015. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 PearlDiver ***** válasza:
49%

Ember, nem Indiában élsz, felénk nem szokás a megrendezett házasság...

egy 14 éves lánynak pedig elsősorban tanulnia kell, meg tapasztalatokat szerezni a saját korosztályán belül, nem egy felnőtt férfivel dugatni magát, akivel ég és föld a különbség rengeteg szempontból :O

Ha a lány a korához képest szokatlanul érett, akkor is várni kéne még vagy 4-5 évet, mivel addig nem igazán vehető komolyan a látszólag őszinte elköteleződés.

2015. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Ügyet Lenke ***** válasza:
A lány majd kikockul, s le sem fog szarni normális esetben. Keress magadhoz valót, majd a lány is fog kapni, nagyon fiatal még, sok élmény vár rá az életben, ne hidd hogy szemellenző van rajta s csak téged lát.
2015. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszöntem az eddigi őszinte válaszokat.

4 év múlva írok hogy lesz-e házasság, vagy sem :)))

2015. febr. 12. 15:27
 25/25 VaLaKiki9999 ***** válasza:
ha szeretitek egymást áldásom rátok ! sok boldogságot :D
2015. febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!