Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom ma így köszöntött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom ma így köszöntött reggel, mégsem voltam boldog. Miért nem mondta, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Egy szép idézettel, hogy örökké a szívében leszek.

Utána egy másik idézettel, hogy én nem a világ legjobb barátnője vagyok, hanem a az egész univerzum legjobb barátnője.

Majd azzal folytatta, hogy köszöni, hogy az élete része vagyok, nagyon-nagyon szeret és örökké velem szeretne lenni.


Ez szép és kedves, de akkor nem vagyok semmivel sem több, mint az összes nő, aki létezik??

Nem vagyok szép ??



2015. febr. 14. 12:19
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10-es te nem nagyon érted az életet, úgy látom.

A párom nem hazudik nekem. Ha ezt tenné, nem lennénk együtt.


Ha azt mondja, hogy szép vagyok, vagy hogy nagyon szeret, akkor azt azért mondja, mert úgy is gondolja.

2015. febr. 14. 12:28
 12/23 anonim ***** válasza:
42%

"Mondta" csak Te nem vetted észre, egyszerűen nem "olvastál" a sorai között.

Azért vagy a szívében örökké, mert Te vagy Neki a legszebb, legaranyosabb és a legcsodálatosabb! :)

Sajnos mi nem mindig tudjuk tökéletesen kifejezni magunkat, de próbálkozunk becsülettel, azután vagy bejön, vagy nem.

2015. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%
Az önismeretnek egy elég alacsony szintjén vagy, hiszen azt állítod, hogy nem vagy egoista és nem vagy buta. Csakhogy ezek megítélésére te magad vagy az utolsó, aki alkalmas lenne. Teljes álomvilágban élsz, és a megerősítést a pasidon keresztül akarod kapni, ami beteges függéshez vezet téged.
2015. febr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Jaj! Ez már a szó szoros értelmében fájdalmas hülyeség.
2015. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

13-as, pszichológusnak képzeled magad? Jézusom.

Tudom, amit tudok, hiszen VAN szemem ;) Viszont nyilván mindenki vágyik arra, hogy a párja értékelje, és dicsérje (néha); mert emberek vagyunk!

Ha valaki ezt nem teszi meg, majd megteszi más.

2015. febr. 14. 12:44
 16/23 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, mondja valaki, hogy kamu, különben végképp csalódok az emberiségben! :D
2015. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Viszont nyilván mindenki vágyik arra, hogy a párja értékelje, és dicsérje (néha); mert emberek vagyunk!"


"Egy szép idézettel, hogy örökké a szívében leszek.

Utána egy másik idézettel, hogy én nem a világ legjobb barátnője vagyok, hanem a az egész univerzum legjobb barátnője.

Majd azzal folytatta, hogy köszöni, hogy az élete része vagyok, nagyon-nagyon szeret és örökké velem szeretne lenni."


"Nem vagyok buta"


https://www.youtube.com/watch?v=VZFzSK1nKHk

2015. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Azért nem mondta,mert már nem vagy szép az ő szemében.
2015. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek üzenem, hogy felesleges volt kommentelni

Aki lehülyézett és egyéb szép jelzővel illetett, az magából indult ki. Mellesleg látszik, hogy nincs nőtök.



Na csók.

2015. febr. 14. 13:41
 20/23 Bence_ ***** válasza:
Majd valamikor megérted, hogy mit írt a 13-as.
2015. febr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!