Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok. Nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok. Nem volt még komoly kapcsolatom, pedig egy ideje próbálok tenni érte. Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés
Mindig azokat fogom ki akik csak szórakoznak velem és megpróbálnak kihasználni. kezdem azt érezni, hogy velem van a hiba. Látják rajtam, hogy "ennek lehet húzni az agyát"? vagy mi? Egyre nehezebben viselem. Lehet hogy külsőm miatt? mindenki azt mondja hogy milyen szép vagyok.. lehet hogy ez lenne a baj? de persze énis tele vagyok hibával mint mindenki más
2015. febr. 12. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
van még jó 30-40 éved ezen aggódni..
2015. febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú vagy?
2015. febr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Komolytalan volt?

Majd eljön a komoly is!

2015. febr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Hát remélem
2015. febr. 12. 00:38
 5/7 anonim ***** válasza:
olyan fiatal vagy h legalabb 25ig fölösleges komolyban gondolkodni! én kapcsolatból kapcsolatba mentem, nem jó business!
2015. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beleneztem a kristalygömbbe es macskakat latok

Körülötted.

Sokat.

2015. febr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, te mekkora állat vagy:D
2015. febr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!