Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komolyan a nőknek ez kell?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan a nőknek ez kell?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem szinte halálosan szerelmes voltam belé. De ő folyton a férfi méltóságomat tiporta el. Nem nagyon vállalt fel és ki is akart használni. Végre el múlt az a felé táplált érzéseim. Nem akartam mást a sérült önérzetem miatt csak vissza adni neki. Szinte le sem sz*rom ahogy meg kapom tőle , amit akarók ki dobom. És ő folyton fut utánam , ilyenkor ha nagyon kanos vagyok elő veszem. Szexuálisan és anyagilag is kihasználom. Boldogság helyet , csak fájdalmat tudod neki adni (nem fizikai fájdalomra gondoltam). Volt mellette másik nő is ha eddig nem kelletem neki most se keljek. Itt még egy hármasra is rá tudtam őket beszélni . Féltékenynek féltékeny , de direkt előtte megyek el másik nővel. Egyik nap viszont nagyon meg sajnáltam , bűntudatot éreztem. Le akartam vele zárni , mert nem tudom boldoggá tenni. De ő azt akarja hogy barátok maradjunk legalább meg. Azt mondta hiányzom neki és nagyon jól érzi magát velem.

2015. febr. 19. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
az ilyenbe ár még a golyó is
2015. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*kár
2015. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Már akinek ez.
2015. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rossz nőkkel kezdesz. Egy normális lány nem csinál ilyet. Én nem csinálnék ilyet. Mondjuk párkapcsolatban is vagyok.
2015. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szürke ötven árnyalata dióhéjban?
2015. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tini lányról van szó és elégé csendes kis csaj. Nem gondoltam volna róla ezt. De hát igaz a mondás , alma nem esik messze a fájától.
2015. febr. 19. 13:15
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos anyától tanulta :)
2015. febr. 19. 13:16
 8/14 anonim ***** válasza:
az ilyen nem nő, hanem céda.
2015. febr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sosem értettem miért vannak ezek a kamu kérdések, de segítek, ha kamuzni akarsz, akkor ne bonyolítsd túl a dolgot, és próbálj úgy fogalmazni ahogy elvárható egy olyan korú kérdezőtől, aki "férfi"-nak mondja magát
2015. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez nem nő.

Vagy pszichológiailag mazohista a szerencsétlen.

2015. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!