Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan! Milyen alkatú...

Most komolyan! Milyen alkatú férfi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

Totál meglepődtem. A lényeg az, hogy sajnos elég duci srác voltam régen, aztán felnőttként is ugyan nem kövér, de olyan jóllakott napközis alkat, azaz elég vastag nyak, kis pocak, olyan pufókás arc. Hosszú ideig éltem így, mígnem sikerült mostmár BMI alapján is normális alkatúnak lennem. Többen észre is vették, hogy milyen vékony vagyok. No nem egy anorexiás csontkollekció, de 170cm-hez 68kg. Nem akarok egy testképzavaros fickónak tűnni, de nekem pont a karcsúság ad önbizalmat, az a régi elpuhult, elkényelmesedett imázsom nem hiányzik. Minap beszélgettünk a kollégáimmal és éppen fejtegettem, hogy a kardió mozgás az én területem, mert nem akarok vastagodni, izomtömeget növelni, hanem inkább a vékonyságot preferálom, tekintve, hogy nem vagyok magas. Erre egyik kolléganő, aki jóval fiatalabb, megjegyezte, hogy "és tudod te egyáltalán, hogy mi kell a nőknek?". No ez meglepett, kérdeztem is, hogy mire gondol. Ő "biztonságérzet"-ről beszélt, hogy egy izmos férfi mellett a nők ösztönösen biztonságban érzik magukat stb stb. Nem vagyok egy kákabélű vézna fickó, mondom 170cm-hez 68 kg párosul.

A kérdésem annyi lenne, hogy NŐK! Akkor ti tulajdonképpen mit vártok a férfiaktól? Mert fura élmény volt ez, hiszen korábban nekem pont ez az úszógumis, pocakos, kissé túlsúlyos puha imázs volt a szégyenfoltom. Most sokkal sportosabb vagyok. Persze nem akarok ennek az egy csajszinak megfeleni (nincs is köztünk semmi), csak furcsállottam a felvetését.


2014. febr. 5. 03:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a kolléganőd arra célzott, hogy talán nem elsősorban a testedre kéne gyúrni?
2014. febr. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én se tudom már, mindegyiknek más kéne, csak pont nem én :D

az adott lánynak valószinű a nagydarab fickók tetszenek, legyen az izom vagy zsir tömeg, télen pl a ruhák takarása miatt a kövérebb pasik is olyan gyúrós formát öltenek, a nagyon gyúrósok meg kövérnek látszódhatnak, ha vékony vagy az leri rólad mindenképp és hacsak nem vagy magas (180+) akkor kevés lánynak fogsz tetszeni, nálam a te történeted reciproka játszódott le 176 centihez 63kg-ról lettem 90, persze nem hizás, hanem kondi által :D, úgy vettem észre több nőnek bejövök igy, közelebbit nem tudok mondani mert kezdeményezni nem merek :)

2014. febr. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A vékony férfiakat ugyanúgy nem szeretik, mint a kövéreket vagy a túlzottan izmosakat sem, persze kivételek mindig vannak. Most gondolj bele, sétálsz éjszaka az utcán, te biztonságban éreznéd magad egy 180 magas és 60kg-os ember mellett?:D
2014. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
180centi 60kgos ember is lehet erős.
2014. febr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Áhh, a nőknek minden féle-fajta pasas tetszik, nincs olyan igazi általánosságban elfogadott ideál. (mint mondjuk a férdiaknál a karcsú derék a csípőhöz képest pl)

Szóval sokan szeretik a "mackósabb", értsd túlsúlyos palikat, mert termetesek és ez biztonságérzetet ad nekik. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy egy nő valóban biztonságban lenne a palija mellett, aki "mackós".

Mindenesetre ne hallgass a kolleganődre, több okból sem.

1, A "mackós" egy szépített formája a túlsúlyosnak, tehát egészségtelen! Márpedig szerintem az nagyon vonzó, ha vki törődik magával és az egészségével. Pláne férfiaknál a szív és érrndszri gondok gyakoribbak, szóval tökéletes, hogy kardiózol, gratulálok hozzá.

2, Sokkal többet számít, hogy most elégedett vagy azzal, amit a tükörben látsz, mint bármelyik nő véleménye, hogy milyen testalkat tetszik neki. Magunk miatt kell változtatni, nem más miatt, olyan vagy, amilyen. Kicsit hosszú lett.

2014. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem az ereje a lényeg, hanem mit sugároz a külseje, hogy érzed magad mellette.
2014. febr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nos 180/90 nálam ez vált be izomból. Se nem túl kigyúrt se nem poszka piszkafa... :)
2014. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
NO PAIN NO GAIN
2014. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A nőknek a kigyúrt betonagyú férfiak jönnek be, sajnos.
2014. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ez nem igaz h bejönnek nekik a kigyúrtak, feltéve ha állandóan kérkedik vele az ember, meg feszülős cuccokban jár akkor felfigyelnek rád, ugyanúgy mint egy mostani divatos páwára
2014. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!