Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Oda vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Oda vagyok a legjobb barátomért.

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba kb. halálosan szerelmes vagyok.. de van barátnője.. ma egész nap rosszkedvű voltam.. délután felhívott, hogy később feljön.. hogy beszéljük meg mi volt ma baj.. de nem mondhatom meg neki az igazat..! Nem tudom mit tegyek.. Adjatok tanácsokat kérlek szépen titeket!

2015. febr. 23. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
feküdj le vele mikor felmegy
2015. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De 14 vagyok és szűz.. ez azért nem így megy.. és kérlek.. normális válaszokat adjatok.. :(
2015. febr. 23. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az már nem barátság ahol az egyik fél többet érez. Én is így voltam egy lánnyal. Aztán elmondtam neki, mert úgy gondoltam, megérdemli, hogy őszinte legyek vele, hisz ő is mindig az volt velem. Sajnos megromlott a kapcsolatunk, de tudtam, hogy ez lesz. Viszont már nem bírtam tovább. Nem tudom, mit csinálj, próbáld magadban tartani, elvégre van barátnője, ne akarj közéjük állni. Ha lett volna barátja a lánynak, én se mondtam volna el.
2015. febr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.. mert tudom, hogy ő boldog így.. de a barátnője megcsalta már nem egyszer... stb.. ez is rossz.. szívem szerint a szemébe mondanám ezt is.. de nem tehetem..
2015. febr. 23. 17:52
 5/6 anonim válasza:
Hát azt kell mondjam ismerős és mivel más tetszett neki nyilván nem mondtam el de a te esetedben sem ajánlom most ne (szerintem) azért hajrá és beszélgess vele de találj ki vmit mert ebben az esetben tényleg nem mondhatod el neki nem jönnél ki jól mindenképp várj vele mert így nem lenne értelme kitalálhatod hogy családi bajok amiről nem szeretnél beszélni és mondhatnád azt is utána hogy nem szeretnél beszélni róla mert elrontaná a kedved sírnál stb... tehát valami ilyesmit hajrá!
2015. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsot:)
2015. febr. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!