Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátnőm 15 én 19. Augusztus óta vagyunk együtt.Hiába a fiatalsága,bőven értelmesebb az átlagnál.Hűek vagyunk egymáshoz,szeretjük egymást,boldoggá tesszük egymást úgy,ahogy senki más.Lényeg az,hogy összeillünk.Ennyit rólunk.A problémám a következő lenne.Az anyja az őrületbe kerget minket,ráadásul egy félreértés miatt,amit tisztázni se lehet a hisztije miatt.barátnőm tesója bejött hozzánk a lány szobájába,és a nadrágom illetve boxerem a szoba másik végében volt egy fotelben,takaró alatt voltunk,barátnőm rajtam ült,beszélgettünk,semmi hirtelen rakció,tényleg csak a napunkat tárgyaltuk ki,csak gy jobban esett..Az a poén,hogy volt rajtam melegítő nadrág,ugyanis kaptam egyet ottanra a lánytól, mert van,hogy kényelmetlen a nadrágom,és van mikor átveszem.Szóval bejött a bátyja (18 éves kis paraszt,mert kopogás nélkül)látta,hogy vagyunk az ágyon,beszélt egy sort,ki ment.Este barátnőmtől kérdezi DIREKT az anyja előtt,hogy mit keresett a fotelben a boxerem,és mit csinált rajtam barátnőm. Ezt a kérdést utólag tudtam meg,így ráírtam a srácra chaten,hogy mi lenne ha esetleg nem kíváncsiskodna (ezt hagytam utoljára) és megtartaná magának a megjegyzéseit,ugyanis félreértésről volt szó.

Ezt a chat beszélgetést a srác megmutatta az anyjának,aki mivel kétszínű,nekem nem említ meg semmi rosszat,de barátnőm előtt elmondott minden sz*rházi bunkónak.Kiakadt,hogy miért itt öltözködöm,meg hogy írhatok ilyet.A kétszínűsége ellen mégis mit tehetnék? Barátnőm nem járhat hozzánk,mert alig engedik,én nem szívesen mennék jó darabig,ha nem tisztázzuk valahogy...de kérdem, egy makacs,buta,és kétszínű jó pofizó emberrel hogy lehet beszélni,aki ráadásul valószínűleg nem nagyon bír? Arról is volt szó,hogy ha az apja megunja ezt a viselkedésünket,abból lesz igazán nagy baj.Az apja meg se szólal,ő is megtartja magának a dolgait,aztán meg csak nézünk mikor kijön belőlük.Hogy lehetnek ilyen mulya apák,kétszínű anyák,hogy nem tudják közölni a kéréseiket-parancsaikat-mondanivalóikat a lányuk barátjának,holott halkan megjegyzem, Kapcsolatunk elején megkértem a szülőket,hogy bármi bajuk lesz,tudassák velem,mert csak úgy tudom megoldani.



2015. febr. 21. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Primitívek, korlátoltak. Szeressétek egymást és nevessetek rajtuk. Nem kell magyarázkodnotok. Tovább megyek: akkor sem kellene, ha történetesen melegítő sem lett volna rajtad.
2015. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!