Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nyáron kiment a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nyáron kiment a roma ismerőseivel külföldre, itt hagyott szó nélkül. Ekkora nyomot hagyott bennem?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra elhagyott. Megismerkedett roma férfiakkal, utólag mikor feljött a pénzért és lenyúlt tőlem 30 ezer ft-ot utána mentem és láttam mikor beült egy régi volkswagenbe amibe 3 cigány pasi ült. Elment velük és többet nem láttam eleinte telefonon elérhető volt ahol fenyegettek aztán már azon se értem el. De azt mondta, hogy vége a telefonon. Utána hallomásból megtudtam, hogy kivitték külföldre, valószínűleg prostituált lett. Azóta senki sem látta nem tudunk felőle semmit a facebookja inaktív nyár óta életjelét nem fedeztük fel. Engem nagyon nyomaszt, dehát ő maga akarta ezt, azt mondta a telefonon, hogy hagyjam ne keressem a cigányok meg azt mondták ha hívni merem ki lesz irtva a családom is. Azóta én hagytam, a szülei a rendőrökkel kerestették de rendőri kérésre se jött vissza ide. Közben kikerült külföldre ugye. NEm tudni mit csinálnak vele, gyanítom, hogy drogot is kapott azért nem tudott reálisan gondolkodni. Nem lehet? Bár én nem értek a drogokhoz, de ennyit tudok, hogy eléggé megzavarja az ember elméjét. A lényeg, hogy azóta se tudtam mással összejönni még mintha kiölt volna belőlem minden érzést az a fájdalom amit akkor éreztem. Nem tudom mikor lesz újra kapcsoltom de ez egy 4,5 éves kapcsolat volt, most nyáron akartunk volna összeházasodni...

2015. febr. 24. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez a nő egy futóbolond volt. Ne foglalkozz vele. Tanulj a hibáidból, egy kicsit lazíts, aztán keress egy normális csajt.
2015. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A saját és családod biztonsága érdekében szerintem ne keresd. Ő választotta ezt az életformát, a franc se tudja miért, de próbáld meg túltenni magad rajta. Ehhez mindenképpen idő kell, fel kell dolgoznod, de nem szabad magadba roskadni.
2015. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez a "nő" komolyan nem normális!Bár ha neki ez kell,hát csinálja.Annyit se ér,hogy gondolj rá!
2015. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát fogadd együttérzésemet!:(Nagyon szomorú ugyanakkor borzalmas dolgot írtál le.Fuuu....

Csak reméljétek hogy hazakerül egyszer a volt kedvesed.

2015. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy egy ilyen hosszú kapcsolat nyomot hagyott benned.

De mitől változott így meg a barátnőd?

Azért gyanítom, hogy nem egyik napról a másikra történt és az is valószínű, hogy valahogyan kényszerítették. De ha nem kért, nem fogadott el segítséget, akkor nem lehet mit tenni.

Biztosan prostit csináltak belőle, és szinte biztos, hogy drogozik is. Nem hiszem, hogy máshogyan bírná.

Próbáld meg elfelejteni és új életet kezdeni nélküle. Ő már sose lesz olyan, mint volt, akkor se ha esetleg a szülei valahogyan haza tudják hozni.

2015. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom gondolom ők változtatták meg a cigányok... mi másért elég befolyásolható személy volt alapból is :/
2015. febr. 24. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egészen biztos abban, hogy saját döntés motiválta az illető hölgyet abban, amit végül tett. Hibázott, ha nem bízik meg annyira benned, hogy elmondja a miérteket, viszont sokkal inkább érzékelek zsarolást.


Hogy mit lehet egyáltalán tenni? Van egy extrém, és igen drága megoldás, viszont hasznos szokott lenni: magánnyomozó felfogadása. Neki megvan az engedélye mindahhoz, amihez Neked nem lenne, ezen felül teljes a diszkréciója a megbízó felé. Javaslom a következő "szolgáltatót" e témában: [link]


Hogy ez miért is fontos? Írtad, hogy az újdonsült ismerősök Téged is zsarolnak, fenyegetnek. Sokan emiatt azt írják, hogy hagyd a fenébe a dolgot. Szerintem pont arról van szó, hogy a zsarolás és az esetleges veszélyek miatt nem avatott be Téged a lány a részletekbe, hogy Téged kíméljen, mert szeret! Nem jó gondolkodás, de legesélyesebb ez. Ugyanezen okból nem nagyon lép kapcsolatba a szülőkkel sem.


Nem tudom, mi a helyes, és elismerem azt is, hogy "kibicnek kuss a neve", csupán próbálom felnyitni a szemedet, hogy az önző megközelítés kétségtelenül a legkényelmesebb a témában, de szerintem nem árt komplexen megvizsgálni a kérdést, mielőtt végleg lemondasz valamiről, ami számodra a legnagyobb kincs.


Szóval az én tippem az, hogy magánnyomozót fogadj/fogadjatok a szülőkkel közösen: NE beszéljetek erről senkinek, főképp ne írjátok ki facebook-ra. A maffiaszerű fenyegetések miatt érdemes kifelé azt a látszatot kelteni, hogy hagytátok a fenébe a keresést. Nehéz dolog, és így sem veszélytelen, de ha tényleg szereted az illetőt (ahogy a szülők is), akkor nem feltétlen hiábavaló az áldozat...

2015. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!