Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottatok már ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már ezért?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, úgy érzem teljesen elvesztette az érdeklődését irántam. Ha találkozunk jól elvagyunk, én nagyon szeretem, de neki nincs igénye a társaságomra. Sosem hívott el magával szórakozni, ezért elkezdtem én is eljárni a társaságommal, ennek az lett az eredménye, hogy minden hétvégén külön járunk el. Én mennék vele, de hívatlanul nem akarok, velem meg nem jön el. Szakításon gondolkozom, szerintetek mit kéne tennem? L/21

2015. febr. 25. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát ha ez 3 év alatt nem változott semmit...akkor...
2015. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előbb próbálj meg beszélni vele erről, próbáljátok meg megoldani.
2015. febr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az ezzel a baj, hogy próbáltam vele beszélni de nem veszi komolyan, egyik fülén be, a másikon ki. Sajnos most úgy érzem, hogy csak vele lehetnék boldog, csak őt tudnám szeretni, de a büszkeségemnek meg ellentmond ez a nemtörődömség...:(
2015. febr. 25. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod! Csak nem akarod elhinni.
2015. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennek a kapcsolatnak akkor nincs jövője és nem a büszkeséged miatt, hanem azért, mert totálisan elhidegültetek egymástól. Ez a srác soha sem fogja azt mondani, hogy költözzetek össze vagy leszel-e a felesége.

Hogy könnyebb neked? Vársz még két hónapot, amíg bejelenti, hogy szerelmes lett egy másik lányba vagy inkább te lépnél?

2015. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki ezt így kerek perec, beszélnék vele erről, hogy Ő mit gondol, hogyan érzi, stb. A reakciójából sok minden kiderül majd és talán a hozzáállásod is megváltozik. Ha pedig végképp úgy érzitek, hogy nincs megoldás, akkor sajnos véget kell vetni a kapcsolatnak. Szerintem.


22N

2015. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat az ahol a párok kizárólag külön mennek el szórakozni? Ezt nem is értem....szégyell Téged?

Kicsi lány kérlek keress egy hapsit aki csak Rád vár és boldog leszel....ezen nincs mit javítgatni!!!

37F

2015. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ, aranyosak vagytok! :) Én is gondoltam arra, hogy szégyell...pedig nincs miért, általában dicsérni szoktak. Féltékeny sosem volt, az a baj, hogy már én sem vagyok az...:( Mégis kötődök hozzá nagyon.
2015. febr. 25. 20:22
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenképp beszélj vele erről. mi is épp most kaptunk össze a barátommal (bár a miénk még csak fél éves kapcsolat) és nagyon megijedtünk a szakítás gondolatától. pedig mostanában sok nehézséget okoztunk egymásnak, szinte minden héten összevesztünk, de megbeszéltük a dolgokat, és rendbe fogunk hozni mindent :) ennyit számít az, ha valakivel leülsz beszélgetni, és őszintén elmondod neki, mi bánt. ha igazán szeretitek egymást, akkor úgyis megtudjátok menteni a kapcsolatotokat :)
2015. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!