Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-50 közötti férfiak, gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-50 közötti férfiak, gondoltatok már ilyesmire? Hogyan képzelitek el?

Figyelt kérdés

Uraim! :)


Arra lennék kíváncsi, hogy el tudnátok-e képzelni bármiféle kapcsolatot, egy 20 év körüli lánnyal? Feltételezzük az egyszerűség kedvéért, hogy nincs a képben feleség és 8 gyerek, szóval tulajdonképpen szabad az út az együttléthez. Mit várnátok el a nőtől? Hogyan képzeltek el egy ilyen kapcsolatot? Komolyan tudnátok venni, vagy csak szórakozásból lennétek a hölggyel? Felvállalnátok mások előtt? Zavarna, hogy a másik tapasztalatlanabb nálatok?

Természetesen egy fiatal nőre gondolok partnerként, akinek van saját véleménye, tisztában van a céljaival, és azzal, hogy merre felé tart az élete, határozott, és nem könnyen befolyásolható, tehát már nem egy naiv kislány.

Pillanatnyilag nem vagyok részese ilyesminek, de mindig az idősebb pasikhoz vonzódtam, és most úgy gondoltam, hogy kiderítem mik az elképzelések ebben a témában, egy férfi szemszögéből! Minél részletesebb válaszokat, véleményeket szeretnék kérni a kérdéseimmel, és akár az egész témakörrel kapcsolatban is! :)

((Zárójelben megjegyezném, hogy a bunkóságot viszonylag nehezen viselem, tehát megkérném azokat, akik csak ilyen módon tudnak megnyilvánulni, hogy hagyják figyelmen kívül a kérdésemet! Köszönöm!))



2015. febr. 26. 20:21
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
79%

Én épp ilyenben vagyok.

No para, nekem semmi olyan elvárásom nincs, ami korspecifikus volna, írtunk már vagy 500 oldalnyit egymásnak - mondjuk ez azért talán az.

Nem nagyon látok olyan 40-es, 50-es nőt, akivel ez menne, de attól lehet, hogy van.

Nem egy naiv kislány, hogy mennyire tapasztalt, miben meg szintén nem érdekes.

Én felvállalnám, már miért is ne? - néha arra gondolok, ez azért neki nehezebben fog menni.

Amúgy meg szegény vagyok, mielőtt valaki erre a buta közhelyre építene, ő tudja, látja - annak örülök.

2015. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Voltam már én is hasonló kapcsolatban egyszer, mi is rengeteget leveleztünk! :)

Nekem soha nem esett volna nehezemre felvállalni, de a dolgok máshogyan alakultak, nem miattam. Azért is írtam ki a kérdést, hogy lássam, másoknál mi lehet a hozzáállás.

Köszönöm a válaszod! :)

2015. febr. 28. 23:34
 23/40 anonim válasza:
59%
Szia! 18 éves lány vagyok és volt a párom 39.. ha érdekel elmesèlhetem a szerelmünk történetét hogy mennyi mindent kellett kiállnunk és a szakításét is.. 1 évig voltunk együtt ami csodaszép volt de sajnos a generációs különbségek akaratunk ellenére is elöjöttek pedig sose zavart minket a korkülönbség.. ha valami èrdekel akár konkrétan bármi írj nyugodtan itt vagy privibe:)
2015. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
88%

Elvben működhet, ugyanakkor nagyon érdekes dolgok merültek fel bennem.


Pl: Világnézeti különbségtől kezdve nagyon sok egyéb dolog okozhat veszekedésre vitára adandó okokat.

A korkülönbségnek az alapvető "buktatója" a generációs különbségekben rejlő dolgok.

2015. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 omba ***** válasza:
100%

24-es!

"Pl: Világnézeti különbségtől kezdve nagyon sok egyéb dolog okozhat veszekedésre vitára adandó okokat. "


Ha nagyon nagy az eltérés, akkor nem jön létre semmi, akkor sem, ha egy napon születtek.

Nem kötném én korhoz az érzelmeket, bár hát nyilván van egy gyakoriság, az meg nem véletlenül van.

2015. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Szerintem maga a kérdés sem tiszta. Nem csak, hogy több ember többféleképpen látja, de akár ugyanaz az ember is másként láthatja 30 illetve 50 éves korában.


Első blikkre, centire 30-asként elképzelhetőnek tartanám, ha olyan magatartás tanúsítana amit megfelelőnek találok egy tartós kapcsolathoz, de 30 felett a nagy korkülönbség előbb utóbb visszaütne, szóval komolyan biztos nem tudnám venni a dolgot.

2015. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon egyénfüggő. Én el tudnám képzelni, mert engem mindig is a fiatalabb lányok vonzottak. De mivel nem látom egyformának az összes ilyen korú lányt, elég kevéssel tudnám ezt elképzelni, és azt gondolom, elég kevesen is vannak, akik szintén el tudnák képzelni, vagy pont ilyen korú férfira vágynak. Amit én elvárnék: hűséges legyen, de a szexualitáson kívül nagy szabadságot adnék neki, tehát nem szeretnék minden szabadidős programján ott lenni, csak a fontosabbakon, pl. születésnap. Tehát nem lógnánk egymáson se telefonon, se viberen, se facebookon, ahol csak kamuprofillal vagyok fent, hogy meg tudjak nézni csoportokat. Kettesben szeretnék vele sokat lenni, heti 3-4 alkalommal, együttalvással. Komolyan tudnám venni, mint a páromat, társamat, de én nem akarok családot (ezért gyk-n megkövezés jár egyébként, és jön a fújjolás, hogy csak kefélni akarok, mert a kettő között sok ember számára nem létezik semmi. Nekem pedig ez az életterem). Sokat beszélgetnék vele, hallgatnám, hogyan látja a világot, hogyan képzeli el az életét, megpróbálnék áldás lenni az ő élete számára. Csak olyan lánnyal tudom elképzelni, akinek pozitívumot jelentene a kapcsolat, illetve a személyem, tehát előrevinném őt a fejlődésében, mert szerintem az élet fejlődés. Felvállalnám mindenki előtt, és hűséges lennék hozzá. Én így akarok élni, az a lány, aki a legjobban tetszett nekem a közelmúltban, most lesz 20. :)
2015. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
29%

*kevesen vannak, akik szintén el tudnák képzelni - ez a másik oldalról szólt, tehát kevés lány tudná szerintem elképzelni


és ami még lemaradt, hogy 35/F


mert a 26-osnak igaza van abban, hogy más a 30 és más az 50!

2015. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

#27-28: Nagyon tetszett, amit írtál! Teljesen egyetértek veled, és ahogy a kapcsolatot elképzelnéd, az szerintem is abszolút megfelelő.


Kérdező: Én a "női szemszögből" írom, de szerintem simán lehetséges egy ilyen kapcsolat, ha passzol egymáshoz a két fél. Természetesen számít a kor, ha a generációs és látásmódbeli különbségeket nézzük, de azért ez nem azt jelenti, hogy minden egyes esetben lehetetlenné teszi a komoly kapcsolatot. Sokszor jobban működik egy ilyen kapcsolat, mint két nagyjából egykorú fél között. Legalábbis nekem ez a véleményem, de nyilván tényleg egyénfüggő...

2015. máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Szerintem is totálisan egyénfüggő... Szinte ugyanazok a problémák felmerülhetnek ugyanúgy egy nagy korkülönbségű, mint egy években egymáshoz közelítő, fiatal pár között, csak ugye mivel az előbbi sokkal ritkábban fordul elő, ezért nagyobbnak tűnik ez a hibázási lehetőség is, és ezért nyomja rá mindenki a bélyeget rögtön. Pedig sok olyan pár van, ahol már hosszú évek óta boldogan éldegélnek együtt, a nagy korkülönbség ellenére is.
2015. máj. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!