Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-50 közötti férfiak, gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-50 közötti férfiak, gondoltatok már ilyesmire? Hogyan képzelitek el?

Figyelt kérdés

Uraim! :)


Arra lennék kíváncsi, hogy el tudnátok-e képzelni bármiféle kapcsolatot, egy 20 év körüli lánnyal? Feltételezzük az egyszerűség kedvéért, hogy nincs a képben feleség és 8 gyerek, szóval tulajdonképpen szabad az út az együttléthez. Mit várnátok el a nőtől? Hogyan képzeltek el egy ilyen kapcsolatot? Komolyan tudnátok venni, vagy csak szórakozásból lennétek a hölggyel? Felvállalnátok mások előtt? Zavarna, hogy a másik tapasztalatlanabb nálatok?

Természetesen egy fiatal nőre gondolok partnerként, akinek van saját véleménye, tisztában van a céljaival, és azzal, hogy merre felé tart az élete, határozott, és nem könnyen befolyásolható, tehát már nem egy naiv kislány.

Pillanatnyilag nem vagyok részese ilyesminek, de mindig az idősebb pasikhoz vonzódtam, és most úgy gondoltam, hogy kiderítem mik az elképzelések ebben a témában, egy férfi szemszögéből! Minél részletesebb válaszokat, véleményeket szeretnék kérni a kérdéseimmel, és akár az egész témakörrel kapcsolatban is! :)

((Zárójelben megjegyezném, hogy a bunkóságot viszonylag nehezen viselem, tehát megkérném azokat, akik csak ilyen módon tudnak megnyilvánulni, hogy hagyják figyelmen kívül a kérdésemet! Köszönöm!))



2015. febr. 26. 20:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%

oké, akkor ide is átmásolom, amit a másik kérdésben már leírtam, hátha nem is ugyanaz a kérdező:



Hát én benne lennék, hogy 44 évesen legyen egy 20 éves barátnőm. Csak folyamatosan rettegnék, hogy elég jó vagyok-e neki, meg tudok-e felelni a fiatalos szenvedélyének, bírom-e teljesítménnyel, és mikor fog simán lelépni egy 20-25 éves erős kannal, akiről hihetőbb hogy előtte még az élet...

2015. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
A másik kérdés konkrétabban egy 44 éves pasi és 20 éves lány szerelméről szólt...
2015. febr. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

Nem általánosítani szeretnék, csak egyszerűen szívesen olvasnám el mások véleményét is, nem értem, miért olyan nagy probléma ez.


Mr Pofon! Köszönöm a választ, ez az első a tízből, ami a kérdésem szempontjából hasznos volt! :)

Szerintem ha egy lány idősebb partnert választ, és főleg ha ezt tudatosan teszi, tehát nem egyszeri fellángolás következtében vág bele egy ilyen kapcsolatba, hanem általában az idősebbekhez vonzódik, akkor valószínűleg hiányzik neki valami a fiatalabbakból. Szóval nem gondolnám, hogy ha már együtt van az illetővel, akkor egy srác kedvéért megválna tőle! :) Mert lehet, hogy ott megvan a fiatalos lendület, de ezek a srácok sokkal tapasztalatlanabbak, kicsapongóbbak, meggondolatlanabbak, mint egy 30-40 éves pasi. Egy férfi sokkal nagyobb biztonságot jelent, és elsősorban érzelmi biztonságról beszélek.

2015. febr. 27. 11:21
 14/40 anonim ***** válasza:
Az érettség és élettapasztalat, meg az erre alapítható érzelmi biztonság ritka kincs, amit tényleg csak a 40-en túliak tudnak elvárhatóan megadni.
2015. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
Szóval 40 éves korig mindenki kuka, mi?:D
2015. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

Ez pont úgy nem igaz, mint az az állítás, hogy 40 év felett akárki jöhet! Ha egy korombeli szeretne ismerkedni, neki sem fogok nemet mondani, amennyiben szimpatikus. És természetesen, ha jönne az a szerelem (ami ritkán múlik azon, hogy szeretnénk-e belezúgni az illetőbe), akkor ugyan úgy benne lennék egy kapcsolatban vele is, mint egy idősebb férfival. Csak az eddigi tapasztalatim szerint jobban vonzódnak hozzám az idősebbek, és én is hozzájuk.

Egy fiatal srácnak is lehet ezer pozitív tulajdonsága (amik egy idősebből hiányozhatnak.) Kérdés, hogy ki mit keres….

Engem most ez a téma érdekel, mert egy ideje már próbálkoztam fiatalabbakkal is, de eddig sajnos még nem jártam sikerrel. Persze lehetséges, hogy ez az én hibám, nem tudom… :D

2015. febr. 27. 15:15
 17/40 anonim ***** válasza:
63%

Mr Pofon 11-es válaszában jól vázolta a problémát. Vagyis az egyik aspektusát. Ugyanis ilyen korkülönbségnél már generációs különbségről is beszélünk, ami ízlésben, értékrendben, gondolkodásmódban jelentkezik, és nagyon meg tudja keseríteni a hétköznapokat.

Persze ez csak okoskodás, és a szerelem nem arról híres, hogy meghajlik az ész érvei előtt.

Volt húszéves szeretőm, és bevallom, szánalmasan rövidre kellett zárnom a kapcsolatot, mert vészes gyorsasággal közeledett a kontrollálhatatlan mélység.

2015. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
83%
Amit 13-as válaszodban taglalsz, kérdező, valószínűleg igaz, de egy idősödő pasi szemszögéből teljesen értékelhetetlen momentum. A középkorú férfi örök helytállni vágyásába naponta belerondít a feltörekvő ifjúság képe. Ő is volt fiatal, ő is lenézte és pokolra kívánta az idősebbeket. Őskövületnek tartotta őket, akik előle foglalják el a pozíciókat. Most ő kapaszkodik kétségbeesetten a tapasztalataiba, és azoktól reméli a mentő szalmaszálat, amiben megkapaszkodva meg tudja tartani az állását. Ha ehhez még otthon is folyamatosan a saját ágaskodó becsvágyával kell küszködnie, megette a fene az egészet.
2015. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Hát igen, természetesen először saját magával kell megbékélnie annak, aki boldog párkapcsolatot/ házasságot szeretne.

Szerintem nézőpont kérdése ez is. Elismerést is jelenthet egy idősebb férfinak, ha fiatal párja van, aki felnéz rá. Bár értem ezeket az érveket is, és el tudom képzelni, hogy valakinek nem elég a rajongás, és egy fiatal nő szerelme ahhoz, hogy megbékéljen az idő múlásával…

2015. febr. 27. 18:06
 20/40 anonim ***** válasza:
Mindenesetre írj privit, ha megvan a kiválasztott szerencsés fickó. Adok majd némi lélektani útmutatót.
2015. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!