Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért titkolózik a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorothy0108 kérdése:

Miért titkolózik a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja együtt vagyunk és én már elmondtam neki mindent magamról. Nincsenek titkaim de szerintem ez a normális. Viszont neki van egy két dolog amit nem mondd el nekem. Ez nagyon rosszul esik. Hiába kérdeztem nem mondta el. Nem tudom hogy mit tegyek! Én őszinte vagyok vele de úgy érzem hogy ő nem. Nagyon szeretem és csak azt szeretném ha tényleg nem lenne semmi titkolni valója! Mit tudnék tenni?

2015. febr. 27. 14:14
1 2
 1/12 kendrazoltan ***** válasza:
Milyen témával kapcsolatban érzed úgy, hogy nem mond el mindent?
2015. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 veteran1978 ***** válasza:
Vársz,türelmesen!Ha elérkezettnek látja az időt,elmondja majd a titkait!
2015. febr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Legalább nem hazudik
2015. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmit.
2015. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 BlackSword ***** válasza:
Ne nyaggasd, mert nem biztos, hogy tetszeni fog a válasz... Másrészt mindenkinek vannak titkai, és ez így helyes...
2015. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik alapvetően bizalmatlanok a másikkal szemben, ez egy bizonyos határig rendben is van. Nem szeretne adu ászt adni a kezedbe, lehet ez számára kellemetlen dolog, amit nem akar nyilvánosságra hozni, más sem tudja róla és csak problémát generálna, újabb kérdések vetődnének fel. Néha jobb nem tudni az ilyen dolgokról. Légy vele inkább megértő, ezzel is azt sugallod, hogy megbízol benne, megérted őt. Ne faggasd erről, ha úgy érzi, úgyis elmondja neked.
2015. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából az egyik dolgot megértem mert az az apukájával kapcsolatos azt nem is hozom fel..de a másik az exével kapcsolatos.Én értem h jó ha vannak az embernek titkai és lehet h nem büszke erre de én azért vagyok h elmondhassa nekem
2015. febr. 27. 14:47
 8/12 kendrazoltan ***** válasza:
Na akkor itt van a kutya elásva...egy valamit jegyezz meg: ha tovább faggatod az exéről / exeiről, akkor készülj fel arra, hogy nem húzzátok sokáig, mert az olyan lány, aki folyamatosan érzékeny / fájó pontra könyököl és erőszakosan, akaratosan meg akarja tudni azt, amit a másik nem szeretne elmondani, az rohadt idegesítő...ha az apukájával kapcsolatos dolog érthető és felfogható volt számodra és megértetted, hogy miért nem beszélt róla szívesen, akkor szépen nyugodj le és ne erőltesd ezt a témát se mert te fogod a rövidebbet húzni...mi érdekel jobban? Az, hogy most veled van és minden rendben legyen, vagy mindenképp a múltjában akarsz áskálódni (ami nem rád tartozik), akár a jövőtök rovására is...
2015. febr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudom és igazad van...csak valamilyen szinten rosszul esik :(
2015. febr. 27. 15:11
 10/12 kendrazoltan ***** válasza:
Ezeket a dolgokat a lányok / nők gyakran félreértelmezik...nem szabad, hogy rosszul essen, inkább próbáld megérteni azt, hogy mindennek megvan a maga oka...nem azért nem szeretne róla beszélni, mert még mindig szereti, vagy ilyesmi, hanem lehet, hogy azért, mert akkor fájt neki és ha az embert folyamatosan a múltban megtörtént, akkor fájó dologra emlékeztetik, akkor egy idő után az a jelenre is rá fogja nyomni a bélyegét...
2015. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!