Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért titkolózik a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dorothy0108 kérdése:

Miért titkolózik a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja együtt vagyunk és én már elmondtam neki mindent magamról. Nincsenek titkaim de szerintem ez a normális. Viszont neki van egy két dolog amit nem mondd el nekem. Ez nagyon rosszul esik. Hiába kérdeztem nem mondta el. Nem tudom hogy mit tegyek! Én őszinte vagyok vele de úgy érzem hogy ő nem. Nagyon szeretem és csak azt szeretném ha tényleg nem lenne semmi titkolni valója! Mit tudnék tenni?

2015. febr. 27. 14:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tudom h nem már nem szereti...csak jól esne ha megnyílna nekem...de igazad van! Majd várok és ha elmondja elmondja h nem akkor nem...köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 27. 15:41
 12/12 kendrazoltan ***** válasza:
Sok szerencsét és szeressétek egymást ;)
2015. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!