Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csábíthatok el olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábíthatok el olyan lányt, akinek nem kellettem korábban?

Figyelt kérdés
régóta ismerem, és még az elején bele is szerettem, egy ideje tudja is, de nem akart többet barátságnál, arra hivatkozva, hogy nem fér bele nála egy kapcsolat, mert tanulnia kell, és most az iskolával foglalkozik, de hozzátette, hogy nem zár le soha semmit, és a legutóbbi találkozásunknál kaptam tőle egy puszit, pedig előtte sose kaptam.. szóval ez a helyzet, és az a kérdésem, hogy hogyan tudnám úgy alakítani a dolgot, hogy legalább adjon egy esélyt a dolognak.

2015. febr. 28. 04:31
 1/9 bandi6891 ***** válasza:
Beszélni kell!!!Mond el neki hogy ne féljen nem akarod hogy miattad kudarcot valljon a tanulásban,a tanulás utáni szabadidejéből adjon neked valamennyit,ha sokáig csinálja a "hát de" történetet akkor felejtsd el,nem érdemes vele foglalkoznod tovább mert később mi lesz az indok?"Sokat kell dolgoznom arra kell koncentrálnom","Nyugdíjasként olyan nehezen haladok a házimunkával és az ügyeimmel" :DD Szóval mindig lehet találni valamit hogy miért ne.Kérdezd meg a lánytól hogy mondjon olyat hogy:miért igen?
2015. febr. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Ez egy kamu szöveg, azért utasított vissza, mert nem tetszel neki.
2015. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2:

Nem feltétlenül. Két éve én is szerelmes voltam egy lányba. Tetszettem neki, de akkor még totális nyomi lúzer voltam a csajozásban. Nem tudtam hogyan közeledjek felé normálisan, hogyan viselkedjek férfiasan, stb. Külsőre első látásra bejöttem neki, de a belsőmmel akkor még annyira anti-férfi voltam, hogy ez elég hamar elvette a kedvét.


Kérdező, ezt továbvive ennél a lánynál már nincs esélyed. Esélyesen ráadásul te is olyan vagy, mint én voltam, ha

1. Azt hiszed mindig egyetlen lánynál kell próbálkozni.

2. Azelőtt vagy szerelmes valakibe hogy összejönnétek vagy megcsókolnád.

3. Nem tudod hogy kell helyes módon beszélni a lányokkal, elkérni a számukat, randizni velük, megcsókolni őket, stb.

4. Azt hiszed tényleg a suli és munka miatt nem jön össze veled.

2015. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is volt már olyan hogy egy fiú szerelmes volt belém,de nem akartam kapcsolatot,kb.1 évig voltunk haverok,később meg már megtetszett a mosolya,a szeme,a humora és beleszerettem.Ő persze 4 hónap után dobott az exéért és aztgondolta hogy papucsnak használtam,pedig mindenben mellette álltam és még most is szeretem és hiányzik :/
2015. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mennyire regota ismered?? Mit csinaltatok amikor puszit kaptal (tanc, beszelgetes ) szerintem ha nindjuk pl. Hetfon talalkozol vele es adsz neki egy puszit szerintem nem utasitja vissza vagy kerd meg hogy menj haza vele
2015. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Meg van a szama?? Mert felhivhatod igy hetvegen hogy szia mizu vagy valami ilyesmi mert lehet fel meg es ezzel megerositened hogy na latod en teszek erted
2015. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De irj privatba :)
2015. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5 éve ismerem
2015. márc. 1. 04:23
 9/9 anonim válasza:
csapd elo a bret
2015. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!