Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a probléma, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma, mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés

18 éves srác vagyok , eléggé tapasztalt fiú, lányok terén nem panaszkodom. Nagyon régen voltam ilyen tanácstalan de most mégis olyan helyzetbe kerültem hogy nem tudom mi tévő legyek.

Van egy lány minden héten találkoztunk , igen sajnos egyelőre még csak heti 1x fért bele hogy találkozzunk. A helyzet az hogy volt egy csaj aki féltékeny volt rá, régen kavartunk és mindenfélével bepróbált kavarni hogy "szétmenjünk". Nem jártunk de a lányról tudom hogy kb a határán volt hogy belémszeressen. De párnapja mikor megjött neki, pont akkor valamivel bepróbált kavarni a másik lány egy gusztustalan sztorival aminek max alapja van de elvan ferdítve az egész. És nagyon kiakadtam és kérdőre vontam azt a csajt akivel alakult valami. Mivel ugye a lányok eléggé ingerlékenyebbek ilyenkor, nagyon de nagyon összekaptunk. Aznap este írtam neki és tisztáztuk az egészet és én voltam a hülye, nem kellett volna hagynom hogy idáig elfajuljon a kavarós csaj miatt az egész. 2x vesztünk össze csak eddig, de ezóta a párnap óta eléggé megváltoztak a dolgok köztünk. Úgyérzem eltávolodtunk egymástól valamilyen szinten azóta a párnap óta, sajnos nem tudtunk a veszekedés óta találkozni sem. Jóba vagyunk meg minden ugyanúgy elhülyülök vele , csak érzem azt hogy nem is utasít vissza de nem is annyira vevő 1-2 dologra a veszekedés, kavarás óta. Rákérdeztem, aztmondta hogy a veszekedés óta valami nagyon más lett benne, pedig amikor együtt voltunk tudja hogy minden milyen jó meg igazából ha ottlaknánk ő is mondta hogy rég együtt lennénk meg annyira jó lenne. De így fűzögetni is probáltam és igazából látom rajta hogy vágyna rá, de valamiért mégse irja azokat vissza amiket hallani szeretnék mint eddig például. Távolságtartólett így érzem. Bizonytalan, fél. valami ilyesmire gondolok. Nem a vonzalmammal van baj mivel nem tartom magam csúnya srácnak nem egóskodásból. Igen sajnos olyan helyzet alakult hogy kicsit küzdenem kell érte úgy érzem vagy nemtudom. Amit még észrevettem hogy ezóta a párnap óta mióta ez a veszekedés volt, nem annyira hiányzom neki mint eddig. Pl: edidg minden délelőtt és reggel is beszéltünk,miattam jött fel, de utóbbi napokba ez nem volt így , ha írok akkor persze eléggé eltudunk témázni, satöbbi . És még mondta azt, hogy mióta beszélünk, aózta ez a kavarós csaj miatt sztorik terjengenek róla a szomszéd városban és tudja hogy ez nem elsz így jó. Mit tegyek? Hogyan lehetne megváltoztatni benne ezt a bizonytalanságot? Esetleg azt, hogy újra fellángoljon az a szikra? Imád meg minden csak most visszább szorult ez a dolog irántam úgy érzem. Utolsó hozzáfűznivalóm, hogy amikor megjött neki, mondta hogy sajnos olyankor eléggé megmakacsolja magát és amit elhatároz az úgy van csak hogy megvédje magát. Gondolom jelen esetben a szarkavarásokra értette. Mi tévő legyek hogy újra felhozzam azt a lángot amit ezelőtt érzett? Hogy újra nagoyn hiányozzak neki? Találkoznunk kell ezt tudom , de sztem 1hétig most offos ez, addig valami tipp igy neten ? MEnnyire keressem, mennyire foglalkozzak vele? Ilyenekre nagyon kíváncsi vagoyk!

Köszönöm szépen!!!



2015. márc. 4. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
az idő majd eldönti
2015. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várd meg a megfelelő holdállást, és ne akarj olyasmit helyrehozni, amit nem is rontottál el.
2015. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!