Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eljegyzés? Honnan tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés? Honnan tudom, hogy itt az ideje? És hogy én felkészült vagyok e rá? A kapcsolatunk 5 hónap, felkészült e rá? Hogyan is jegyezhetném el? 24 F [Hosszú]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igyekszem röviden felvezetni: 5 hónapja együtt vagyok úgy érzem életem szerelmével, és úgy gondolom hogy számomra ő az Igazi, én 24 vagyok, ő 27!

Teljesen család centrikus vagyok, eljegyzés, házasság, gyerekek!

Igaz hogy csak 5 hónapja vagyunk együtt, jelenleg most külföldön dolgozik két hetente jár haza 3 napra, még másfél hónapja van! Rettenetesen hiányzik, úgy érzem hogy a távolság érzete miatt csak még jobban érzem hogy igen Ő az aki kell nekem! Ezzel ő is így van, mondta :) Ő is velem szeretne gyerekeket!

kérdéseim a következők:

1. Mikor tudom, hogy képes vagyok ilyenre és kész vagyok, eljegyzésre?

2. 5 hónapja vagyunk együtt de most komolyan elgondolkoztam ezen, hogy idén eljegyezzem

3. Nem lenne ez még így is korai?

4. Eljegyzés után mennyi azaz időszak, amig az esküvőnek be kell következnie? Meddig lehet jegyben járni?

5. 27 éves, nem akarom megvárni, hogy 31. életévét betöltse és még nincs gyerekünk!

6. Milyen gyűrű a tökéletes eljegyzési gyűrű? Ő sima karika alapú legyen, vagy köves? Arany vagy ezüst? (Az aranyat nem szereti..)

7. Még nem lakunk együtt, ez megtörténthet így is? vagy előbb együtt kell laknunk? szerintem nem lenne problémánk azzal a dologgal hogy "lakva ismeri meg az ember a másikat"

8. Lányok melyik eljegyzési "ceremónia" ami kedvelhetőbb? NYilvános több ember is látja, felhajtós, éttermes utána letérdelős, otthon meglepős letérdelős?

Személyem szerint szép időben egy olyan helyre elmenni ahol együtt randizgattunk az elején, olyan nyilvános helyre ahol tudunk mégis kettesben lenni, és nem lát minket akkor épp ott úgy senki!

Mit gondoltok?



Köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 4. 18:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta kérdező? Megtörtént az eljegyzés, házasság?
2023. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!