Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől érzi magát nőnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzi magát nőnek egy nő? Azaz mit kell tudni a nőkről?

Figyelt kérdés
Egy nő bármire kész a szeretett férfiért, ha biztonságban és szeretve érzi magát. Bizonyára nincs egy univerzális recept arra, hogy ezt az érzést hogy adja meg neki a férfi, de azért, ha vannak fontos, lényeges pontok, alapelvek, amire mindenképpen oda kell figyelni, nagyobb vonalakban iránymutatást tudna ebben adni valaki, aki jobban tudja, hogy értem a kérdést, mint én magam? Mit kell tennie (és hogyan) egy férfinak, hogy egy nő igazán nőnek érezhesse magát mellette?

2015. márc. 7. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
[link] szedd le, aztán olvasd el
2015. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Gyúrd ki magad, gázolj át az embereken, a meghódítani kívánt nővel beszélj flegmán, tégy úgy mintha nem is érdekelne, legyél lekezelő...és ő fog utánad futni. Logikát nem kell keresni, végtére is nők...
2015. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a flegmaságot, mint olyant amit a nők zabálnak, egyre több helyről hallom, - de én se nagyon akarom elhinni :D
2015. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos engem se így neveltek, tisztelettudó vagyok, becsületes, őszinte, hűséges, jószívű, tehát a szokásos jófiú véglet, nem is volt soha barátnőm. Ellenben a hozzám képest teljesen kretén, együgyü, buta haverom, aki jóformán csak lyukként tekint a nőkre, hát nem mondom hogy váltogatja a fullos csajokat, de kis kora óta folyamatosan van nője. És ha jól körbenézünk, nagy átlagban ezt látni mindenhol, eltűntek az értékek, vagy már nem számítanak, és húspiaccá vált a párkapcsolat.
2015. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
1. Hallottam a könyvről, - főleg nők olvassák, de ők is elég kritikus hangon beszélnek róla. Ilyen sokat tudna ez a Csernus a nőkről?
2015. márc. 7. 13:19
 6/12 anonim ***** válasza:

vagy lehet, hogy neked a Férfi-t kéne elolvasni xd nem tudom.

nem az, hogy mindent tud, de nálad biztos többet

2015. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen, a két komment is hihetetlenül pozitív alatta...
2015. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha éreztetik velem, hogy vonzó vagyok... keresik a társaságom :) kedvesek a srácok és bókolnak, figyelmesek... buliban oda jönnek hozzám... megbámulnak az utcán :D
2015. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én férfiként azt mondom, h amelyik nőnek egy olyan ember kell, aki megcsalja őket, nem őszinte velük, lekezelő, bunkó... stb. rossz tulajdonságok, akkor ne sírjon a szájuk, ha csak lyuknak vannak használva, ezt érdemlik igazából ezek a nők, és ne jöjjenek itt nekem az igaz szerelmet, meg örökké tartó szerelmet keresem szöveggel, mert ezek a nők mindenre, de nem erre a számukra valószínűleg unalmas dologra vágynak
2015. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

Lehetsz akàrmilyen kedves,ôszinte szolìd,alkatilag vékony szép arcu,mindig talàlnak okot,hogy lelépjenek,ha nem az elején majd a közepén.Nagyobb vàlogatòk mint a nôk!

Az eddigi gerincdöntési szàndék az eltartàsi szàndékkak bôvült..Megbìzhatatlan az összes csak szìvtörôk!!!"

2015. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!