Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert teszi ezt es miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert teszi ezt es miert nem hagy beken?

Figyelt kérdés

L:16 vagyok. Tavaly oktoberben egy buliba talalkoztam egy helyes fiuval. Sokaig beszelgettunk nem csak aznap kb 1 hetig. A fiu kapcsolatot akart amin en sokat gondolkoztam, vegul beleegyeztem. Karacsony elott osszevesztunk valami gyerekes dolgon. Vagy 1 hetig nem is beszeltunk, majd szilveszter elott allandoan hivogatott meg irt. Kiderult h egy hejre megyunk szilveszterezni mind a ketten. Eloszor vissza akartam mondani, de nem akartam a sajat es barataim szilveszteret elrontani. Ott ugy viselkedett mindha semmi nem tortent volna es meg mindig egyutt lennenk. Ki mentunk o szivot egy cigit es rammaszott. Gombolta kifele a nadragjat. Mondtam h aljon le, mert en nem akarom. De o csak mondta h elvezni fogjuk meg ilyesmi es megismeteltem, hogy en ezt nem akarom. Akkor este sok lannyal alt ossze. Szuilveszter utan nem is beszeltunk. Mostanaban pedig kb 2 hete allandoan piszkal. Hazafele a sulibol a buszon allandoan " kiabal " h menjek oda hozza mert fontosat akar mondani, de eddig meg nem mertem odamenni. Ha elmegyek mellette ki teszi a kezet, h menjek neki meg ilyen kis aprosagok. De annyira idegesit vele, hogy mar latni sem birom. Nem akarok irni neki h fejezze be mert akk csak tovabb fog piszkalni.

Mit akarhat tolem ? Miert idegesit ? talan ujra akarja kezdeni es igy akarja hogy kozelebb keruljunk egymashoz ? :))



2015. márc. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon kanos, de ez csak az én véleményem.
2015. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormontultenges. Majd kinovi.
2015. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
punci drága, punci, érted??
2015. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!