Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

A feleségemmel már 15 hónapja nem szeretkeztünk.Gyakorlatilag semmi.

Ez az időszak teherbe esésével kezdődött.Én udvariasan és nem tolakodóan közeledtem hozzá,de mindig elutasított és a terhesség és a szülés utáni időben nem is zargattam. A szülés után páe hétre is elutasíttt.Lehettem bmilyen jedves,romantikus,odaadó csak nem volt a válasza.

Nem csaltam meg,ne hazudta,nem változtam eg,nem hanyagoltam el.


2014. dec. 15. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Es o sem csalhat meg

:-/

2014. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de annyi ilyet olvasni, hogy már rettegek attól, hogy ha eljutok a gyerekvállalásig, az én feleségem is így teszi tönkre a kapcsolatot.
2014. dec. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ülje le vele beszéld meg vele ezt!

Lehet hogy a szülés után nem érzi már magát már olyan vonzónak, szülés utáni depresszió stb

2014. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát amióta kiderült, hogy terhes,nem szeretkeztetek.Most már megvan a baba is,és továbbra sem.


Ő változott meg akkor. De szerintem a te hibád is, hogy ilyen sokára eszméltél fel.Már a terhesség alatt is meg kellett volna ezt vele beszélned!!!!!


Próbálj meg vele beszélni,már amikor épp van lehetőség a baba mellett.Mivel csecsemő,mindig vele kell lenni,szóval találd ki hogyan és miként.

2014. dec. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tipikus lebabázott és már azt hiszi mindent megtehet mert most már zsarolhat.Készülj rá hogy ha nincs jó ügyvéded akkor a fél fizetésed gyerektartásra megy rá majd.
2014. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen drasztikus felfogni a dolgot és rögtön válásra gondolni, vagy arra, hogy most örökre elromlott valami köztetek.


Valóban nagy probléma ez a kapcsolatotokban, tehát mindenképp beszélned kell vele erről. Megkérdezni miért utasít el és őszintén érdeklődni, hogy mi az a probléma amiért nem tud vagy akar veled lefeküdni. Ha depresszióról van szó vagy egyéb a szülés után fellépő problémáról (ebbe beletartozik hogy esetleg éppen a nemi szervével vannak gondok) akkor azt kezelni is kell valószínűleg. Ebben a helyzetben az a legjobb taktika, hogy mindenféle kétségbeesett gondolatok helyett, tisztázod a dolgot és olyan megértéssel, őszinte aggodalommal hallgatod végig amire csak képes vagy.


Aggódj a feleségedért, mert hidd el, ő is kétségbe van esve. Vagy attól fél, hogy megcsalod, amiért ő nem képes arra amit te elvársz tőle, vagy attól amin esetleg épp keresztül megy. Neki sem könnyebb a helyzet, hidd el. :(

2014. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán szabadott volna várandósan szeretkeznie? Értem ezt úgy, higy nem volt problémás a terhessége? MErt akkor értelemszerűen tiltott a szex - bár erről elvileg tudnod kéne.


Szülés után érthető, sok nő vágya 0-án van. Fáj a seb, az izmok, a has, fáradt, kialvatlan.


És hidd el, ez őt is zavarja, csak fél mondani, pedig az okokat csak ő tudhatja.


Végül: ha nem nyílik meg, akkor ráncigáld el terapeutához (szexuál-), mert erre simán rámehet a házasságotok is.

2014. dec. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szülés után már fél év eltelt.Ez azért elég durva.Így is türelmes voltál azért az nem várható el hogy soha többé ne éljetek házas életet.
2014. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!