Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem a barátomat, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat, miért teszi ezt?

Figyelt kérdés

Elindultunk vidékre a barátom családját meglátogatni a hétvégén, de a kocsi rosszul működött a fék miatt( eleve nem tudom, minek vette meg, ha kiderül már az elején, hogy hibás) és egy óriásit kiperdültünk az úton. Én ezen nagyon kiakadtam, és erre mit ad Isten,amikor megérkeztünk a rokonokhoz megállás nélkül 2 és fél órán keresztül engem cikizett, bántott, gúnyolt a családtagjai előtt, úgyhogy én nem is csináltam semmit. A végén a nagymama szólt be hogy álljon már le végre. Amikor a kocsiban ezért elküldtem a melegebb éghajlatra, még neki állt feljebb. Én egész nap próbáltam normális lenni, de a mai napig nem értem, mire volt jó ezaz egész.

Nála voltam szilveszterkor, aztán látta, h valami bajon másnap este. Azt mondtam neki, az zavar, hogy eleinte boldognak vallotta magát, most meg már annyira nem. Azt mondta, ezt majd négyszeközt megbeszéljük. És azt is kérdezte, hogy ma átugorjon e az ABC-be, mondtam, egy dolog miatt felesleges elmenni a boltba, erre meg tökre a plafonon lett, hogy velem semmit nem lehet megbeszélni.

Elmagyarázná valaki mi állhat a háttérben? Nekem egyre érthetetlenebb és gyanúsabb ezaz egész.

Válaszokat előre is köszönöm!


2015. jan. 2. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csaj van a dologban
2015. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

csaj????

nem létezik! hisz égre földre esküszik, h nincs senkije és a facebookját és a telóját is megmutatta....

talán lemaradtam valamiről?

2015. jan. 2. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
facebookról, telefonról is mindent lehet törölni kiscsillag... ezzel csak hiteget, hogy megmutatta, és voilá, nem láttál semmit.
2015. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de minek? hisz csomó ideje vele vagyok.... miért nem mondja meg egyszerűbben az igazat? Ő jön azza örökösen h történjék bármi is, soha nem csalna meg.............:(
2015. jan. 2. 21:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Az idegbeteg menőkanyok már csak ilyenek.
2015. jan. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem menő kany.

Múltkor is a megcsalást hozta szóba.

Csomó alkoholos üveg volt a házába... egyre gyanúsabb nekem....

2015. jan. 2. 22:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sincsen a dologban. Könnyen lehet hogy egyszerűen csak nehéz napjai vannak, keveset alszik, ingerültebb. Talán egy picit próbálj meg most engedékenyebb és türelmesebb lenni vele, hátha jobban lesz.

Ha esetleg még sokáig csinálja ezt, próbálj meg beszélni vele érthetően.

2015. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Hehe... újabb csodálatos példa vagy rá, hogy micsoda figyelemre és irigységre méltó módon tudtok ti nők párt választani. Gratulálok.
2015. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

na jó. Nem ellenkritikát kértem, hanem választ, tapasztalatot a kérdésemre.

Akinek NINCs az Ne TEGYE!!!

2015. jan. 4. 15:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennél te jobbat érdemelsz. Dobd ki a francba, nem szeret ez tégedet, ha ilyeneket csinál. Keress magadnak egy olyan fiút, aki megérdemel.
2015. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!