Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ha megbántottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha megbántottam egy lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akivel még ősszel nagyon jó barátok voltunk, de megbántottam őt. Én nem annak szántam, hanem egy tréfa volt, mert én úgy ismertem meg, hogy vele el lehet hülyéskedni. Viszont neki nagyon rosszul esett, mindenféle szemét alaknak elmondott utána. Én berágtam rá, viszont utána nagyon megbántam, de ő azt mondta, hogy soha többé nem akar beszélni velem. Mostanra őrülten szerelmes vagyok belé, folyton csak rá gondolok és felemészt a tudat, hogy utál engem. Valamit nem lehetne tenni? Én teljesen tanácstalan vagyok. :( (Mindketten 15 évesek vagyunk, ha számít valamit.)

2015. márc. 8. 00:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

hát neked kell nyalni, de rengeteget ezek után, mindig próbálkozni, és talán sikerül. hajrá

nyalást most nem orál! :)

2015. márc. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mit mondtál neki,h ennyire berágott rád?:0
2015. márc. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, tettem.
2015. márc. 8. 09:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Mit tettel?
2015. márc. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 salalla11 válasza:
Szerintem először meg kell próbálnod valahogy kiengesztelni. Esetleg ha meghallgatna, elmagyarázhatnád neki, hogy csak egy buta tréfa volt az egész, és szeretnél kibékülni vele. Ha ez nem jön be, akkor lassan próbáld megbékíteni, és közeledni felé. Arra gondolok, hogy ilyen apróbb jótetteket csinálnálnál, szóval nagyon rendes lennél vele, meglephetnéd kisebb dolgokkal (csoki, ilyenek), vagyis valahogy jelezni, hogy jót akarsz, és békülni szeretnél. Ha kibékültetek, onnantól már bem lehet nagy gond. Sok sikert! ;-)
2015. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azt hogy mit tettem nem fogom publikálni, utolsónak pedig nagyon szépen köszönöm. :)
2015. márc. 8. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!