Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
tapasztalatok, vélemények? esetleg privi valaki akivel ezt meg tudom beszélni?

2015. márc. 9. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan!
2015. márc. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha elakarsz veszteni egy barátot akkor nyugodtan...


NE CSINÁLD

2015. márc. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is irhatsz
2015. márc. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen velem. El is basztam a barátságunkat véglegesen... Ha gondolod írhatsz nekem is. Van tapasztalatom ilyen téren úgy vélem :/
2015. márc. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tudni való, hogy csak az egyik fél érez többet, akkor egész biztos, hogy nem lesz jó vége, rá fog menni a barátság (feltéve ha az illető kezdeményez, de ha nem, akkor meg csak szenved). Ha meg mindketten többet éreznek, és tényleg többet is szeretnének, bele lehet menni, viszont ott is fenn áll a veszély, hogy egyszer szakítotok, és akkor a barátságot már fújhatod. Szar ügy, akárhogy is nézzük... Amúgy nekem is írhatsz, sajnos nekem is van tapasztalatom ilyenből.
2015. márc. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

tegnap jöttem össze a legjobb barátommal..:)

írhatsz ha gondolod :)

2015. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!