Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele szerettem a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem a legjobb fiú barátomba akibe nem lenne szabad?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátom olyan kb mint Barney az így jártam anyátokkal-ból.Nem is tudom már mióta ismerem vagy 20 lánnyal lefeküdt és nem is akar komoly kapcsolatot.Én viszont asszem beleszerettem.Igazából velem tök kedves meg mindenről lehet vele beszélni.Alapvetően normális de állandóan azt nézi kit dughatna meg.Azt hiszi rólam hogy semmit nem érzek iránta,közbe meg teljesen tönkre teszem magam benne hogy szeretem de nem mutathatom ki neki.Félek hogy engem is kihasználna.Szerintetek mit tegyek?

2015. márc. 9. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem b aszódj meg!
2015. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem töltött káposzta.
2015. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Milyen bunkók vagytok!
2015. márc. 9. 16:46
 4/9 anonim válasza:

Én is voltam már ilyesmi helyzetben. Sztem neked is jobb ha elfelejted. :( Bocsi

De van még az a lehetőség, hogy ő is beléd szeret(ett).

2015. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen típussal, hogy nem fog megváltozni...:(
2015. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te leszel a 21.

Többet úgy sem jelentesz neki.

Csak hús lennél, amit nyársra húz.

2015. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem felejsd el nem kömnyù tudom nelem is volt ijen .Talàlsz jobbat is aki megbecsül majd.
2015. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En meg nem ertek veluk egyet..szerintem meg a baratsagbol lehet csak igazan nagy szerelem.Ti mar biztos tudtok egymast mindenrol..Igy a legkonnyebb fenttartani egy kapcsolatot.Es mivel szeret ezert nem hiszem hogy csak te lennel "a nagy 21."... Lehet eppenseggel hogy pont te lennel az akiert megvaltozna!
2015. máj. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 benedek199 válasza:

Néhány tipp:

[link]

2015. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!