Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők tényleg sokat, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg sokat, és többet hazudnak a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Akár párkapcsolaton belül is? Ha igen, akkor miért?

2015. márc. 9. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts.
2015. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Képzeld csak el, a férfiak hányszor hazudnak kegyesen az olyan kérdésekre, mint pl: "nem tűnök kövérnek ebben a ruhában?", vagy "ugye nem zavar, hogy kicsit költekeztem", vagy "ugye nem unod magad a vásárlások alatt?".


Kicsi, de attól függetlenül hazugság. Ha őszintén válaszolnának az összes ilyen kérdésre, akkor hirtelen minden férfi szingli lenne.

2015. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Erre a kérdésre szerintem nincs értelme választ keresni. Hiszen honnan tudod, hogy a válaszolók nem hazudnak ugyanúgy?

Ha a véleményem érdekel, szerintem nők és férfiak is tudnak sokat hazudni, és őszinték is lenni. Viszont a nők jobban érzékelik, ha a férfi hazudik nekik, mint fordítva. Nagy általánosságban beszélek, kivételek mindig vannak.

2015. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan.
2015. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak nők, akik igen. Vannak olyan férfiak, akik többet hazudnak. Vannak olyanok mindkét nemben, akik igazat mondanak.

Ez nem attól függ, hogy valakinek kukija van vagy puncija. Ez attól függ milyen ember, és mennyire tiszteli a másikat.


Nekem eddig párkapcsolaton belül többször hazudtak, mint én nekik, és ugye ezt biztosan tudhatom, hiszen tisztában vagyok vele, mennyit és mit hazudtam (leginkább semmit), és utólag a legtöbb hazugságra fény derül.


Pedig nő vagyok. Akkor most mi van?

2015. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.


#2 ha nem hazudnánk, akkor jönne a durcu murci és a sértődés a nők részéről, hogy bizony az a ruha kibebszottúl zsz@rul áll és megint kidobott egy rakás pénzt érte az ablakon.

2015. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!