Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőknél vagy férfiaknál durvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsod Borsod kérdése:

Nőknél vagy férfiaknál durvább a kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Nem lehet általánosítani. Miskolci vagy?
2015. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férfiaknál nincs.
2015. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tiszaúj
2015. febr. 4. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Az attól függ hogy miért igazából.

Férfiaknál inkább az szokott lenni,hogy mivel nem helyesnek születik,és ezért szóba sem állnak vele a nők,és ezért jön elő náluk ez a dolog bizonyos idő után.

Nőknél meg akkor jön elő mikor rájönnek,hogy hoppá felettük is szalad ám az idő,de mivel mindig is válogattak orrba-szájba,ezért nem találták meg a "tökéletes" külsejű férfit,és pánikba esnek hirtelen,amit amúgy meg is érdemelnek...

Ha adtak volna esélyt másnak is,és mondjuk megismerték volna rendesen,és nem eldobták volna azt a kicsit kevésbé előnyös külsejű,de amúgy rendes férfit,akkor lehetett volna párjuk.De ők nem őt választották ugye,később viszont amikor meg már felettük is elszáll az idő,akkor bezzeg jó lenne már az a férfi is.Csak egy dolgot felejtenek el olyankor:Azok a férfiak nem palimadarak ám,és nyugi nem fognak összejönni egy ilyen felszínes,kiégett pi***val elárulom... :)

2015. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nahát, Párom is Borsodi, s hiába van km-ekre azt mondja, ha kérdik hol lakik, akkor is Miskolcot mondja, bár kicsit arrébb lakik. De meg tudom érteni, irigylem is érte, én ezt nem tudom elmondani magamról.

Na, de elkanyarodtam a kérdéstől, magamon vettem észre pár hónapja aszem kb.

Pedig tisztában vagyok vele ez csak ilyen társadalmi sztereotípia meg nyomás lenne, ha hagynám, de néha elő jön ez az érzés. Tudom azt is, hogy nem kell másoknak megfelelni, elég csak önmagamnak.

Elég furán nyilvánul meg néha.


36N

2015. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!