Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes? El kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? El kellene felejtenem?

Figyelt kérdés

Közel 1 éve megismerkedtem egy férfival, akivel első perctől kezdve szimpatizáltunk egymással. Éreztem,hogy ebből hamarosan kialakul valami. Türelmesen vártam,hogy kezdeményezzen, ugyanis nem az a fajta, aki ajtóstul ront a házba. Én pedig nem szívesen teszem meg az első lépést. Nem vagyok prűd, de úgy gondolom, nem túl szerencsés, ha egy nő vállalja át ezt a szerepet. Nos, megérte várnom, ugyanis egyre többet beszélgettünk, a bizalmába fogadott, sőt, próbálta a tudtomra adni, hogy nagyon is érdeklem őt, mint nő. (Hogy csak egy éjszakára akart megkapni vagy esetleg ettől többet akart volna, nem derült ki.)

Próbáltam eljátszani,hogy nem kaphat meg egykönnyen, de természetesen vevő voltam a bókjaira. Pedig ha tudta volna,hogy legszívesebben felhívnám magamhoz..Odáig jutottunk,hogy egyik napról a másikra már egyáltalán nem mutatta az érdeklődés jeleit, amit én nem tudtam mire vélni.

Úgy érzem, hogy a „játszadozásnak” súlyos következményei lettek.Most már biztosan tudom,hogy beleszerettem.

Szégyen vagy sem, de addig csűrtem-csavartam a dolgokat, míg egy közös barátunknál kerestem vigaszt, aki reméltem,hogy feledteti velem őt. Konkrétan szex nem történt közöttünk, tudtam, hogy azt egy életre megbánnám. Természetesen azóta Ő szóba sem áll velem, amiről arra következtetek,hogy komolyak voltak a szándékai. Vagy ezt már csak én próbálom beleképzelni a történtekbe?

Próbáltam túltenni magam rajta, de egyszerűen nem megy még ennyi idő elteltével sem. Hiszek a sorsszerűségben és hogy talán nem véletlenül vagyok képtelen kiverni a fejemből. Kb. 2 hete felhívott és érdeklődött felőlem, ami még inkább összezavart. Egyszerűen nem tudok erre magyarázatot, csak azt,hogy valami hátsó szándékkal keresett fel. Reménykedem,hogy nem így van, de néhány mondatváltás után elköszöntem tőle, próbáltam lezárni a beszélgetést. Annyira meglepődtem,hogy szinte köpni-nyelni sem tudtam. Mi tévő legyek? Ha nagyon érdekelném, akkor azóta már újra keresett volna? Vagy most rajtam lenne a sor? Félek,hogy már esetleg párkapcsolatban él és ha így is van,talán jobb ha erről nem szerzek tudomást. Legalább ennyire tartok a visszautasítástól is. Szükségem lenne valakinek a tanácsára! Volt már valaki hasonló helyzetben? Köszönöm előre is a válaszokat!


29/L


2014. okt. 15. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne mondanod neki mindent.


Abba gondolj bele, hogy mennyire rossz lesz ha meg sem próbálod.


Hasonló helyzetbe nem sodortam még magam, így igazi tanácsot sem tudok adni, de a leírtakat tartom.

2014. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azon már túl vagyok, azt elfelejtettem leírni.

Mielőtt felhívott volna, előtte néhány nappal megírtam neki sms-ben az érzéseimet. Semmit sem reagált rá.

A rövid telefonbeszélgetésünk alatt pedig mindez nem került szóba. Tehát teljesen összezavar.

2014. okt. 15. 14:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszéld ezt meg vele, mert a te viselkedésed sem volt túl szerencsés.
2014. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Próbáltam megbeszélni, pontosabban ez is lett volna a célom, amikor sms-ben vallottam. De nem volt rá vevő ezekszerint, tehát nem vagyok biztos benne, hogy ő meg szeretné ezt beszélni. Talán már réges rég lezártnak tekinti a dolgot.

Ha tudnám biztosra,hogy van még egy esélyem, akkor bátran fognék az ,,akciómba". :) Csorbulhat még az önbecsülésem ettől is jobban?

2014. okt. 15. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Hm, ebben a helyzetben már én sem szívesen keresném a társaságodat. Sajnos ez nagyon el lett így rontva, s szinte lehetetlen lenne visszaszerezned a bizalmát.


Sokat elmond, hogy kedvelted őt, szerettél volna összejönni vele, és ő is pontosan ugyanígy érzett, de te tettél róla a játszadozásaiddal, hogy ne legyen az egészből semmi. Elég szomorú, hogy 29 évesen ilyen infantilis módon vágtad magatok alatt a fát.

2014. okt. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

De akkor mivel magyarázható,hogy újra felhívott?

(Ne haragudjatok,hogy ennyit problémázok, csak keresem a válaszokat 1-2 kérdésre, de nem találom, így nem tudok mit tenni, csak várni a megerősítést valakitől, hogy mi lenne a helyes döntés)

2014. okt. 15. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Fel vagy háborodva, hogy nincs meg a kérdésedre a válasz, bezzeg amikor te ébresztettél benne kételyeket a játszmáiddal, az megint nem lényeges. Szerintem önző vagy, nem fair "játékos". Felejtsd el! Majd a következő hapsinál nem fogod eljátszani a megközelíthetetlen nőszemélyt, már ha lesz annyi sütnivalód.
2014. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos egyrészt szerelmet nem sms-ben vallunk, hanem élőben.


A másik, hogy ezt emészteni kell, át kell gondolni hogy most tulajdonképpen mi is van. Felhiívott, hogy megtudakolja mi van veled.  De gondolom erről nem esett szó.



Azt kell tenned ha valamit szeretnél, hogy felhívod, és megemlíted, hogy amit írtál arról szeretnél személyesen beszélni egy kávé mellett.  Ha nem akar már semmit mert lapozott, akkor azt tudni fogod, ha meg lehet valami bele egyezik a találkába.


Mást ne is akarj nagyon telefonon megbeszélni.


Ha találkoztok akkor kertelés nélkül elmondod neki mi van.



Ennyi, ennyit tudsz tenni

2014. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. okt. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!