Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Hát úgy van ez az egész, hogy van egy fiú akinek tetszem, és nekem is tetszik.Szóval járunk,és nem tudom, hogyan mondjam el az anyukámnak. Van egy nővérem is de vele nem hiszem, hogy tudnék ilyesmiről beszélni.. Valentin-napra kaptam tőle egy cuki szívecskét,anyukám kérdezte honnan van,mondtam hogy az Ármitól, és kérdezte nekem is tetszik-e,mondtam, hogy igen, erre csak annyit mondott, beszélgetni lehet vele. Már említettem neki,hogy pár osztálytársamnak van barátja/barátnője, eléggé meglepődött rajta és kérdezte,hogy és mit csinálnak, fogják egymás kezét vagy kísérgetik egymást? 12 éves vagyok,nem azért van barátom mert én arra "hajtok", hanem mert nekem nagyon tetszik,sőt szeretem, de ezzel a szóval nem dobálóznék. És mielőtt valaki azzal jönne 12 évesen nem lehet igaz szerelem,ennyiből pl 16 éves korban sem lehet ha nem házasodnak meg..Értelmes válaszokat várok,remélem segítetek!

12/L



2015. márc. 10. 14:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A fiúnak már december óta tetszem..és először nem akartam belemenni egy kapcsolatba mert már "sok" barátnője volt,nem akartam, hogy esetleg csak egy lány legyek a sorból. De bizonyított,és megbízok benne,amíg nem ad okot arra,hogy többé ne bízzak meg benne. Nagy szavak,de igazak.
2015. márc. 10. 15:01
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. márc. 10. 15:02
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem értem a világot. Minden esetre, 16 évesen csak az arabok házasodnak. Magyarországon a cigányok se. Csak ***-nak.
2015. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem úgy értettem, hogy 16 évesen házasodjanak meg. Csak hogy sokan mondják 12 évesen mit sem tudnak az "igaz szerelemről". Igazából csak azok tudnak róla akik házasok,esetleg akik egész életükben egy nőnél/férfinél megállapodtak,ha még az viszonzatlan is.
2015. márc. 10. 15:18
 15/23 anonim ***** válasza:
Jogos megállapítás, bár a házasság sem egy biztosítás. Az igaz szerelmet csak az idő múlása dönti el, hogy igaz, vagy sem.
2015. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Valóban.:)
2015. márc. 10. 15:25
 17/23 anonim ***** válasza:

Csak hogy sokan mondják 12 évesen mit sem tudnak az "igaz szerelemről".


És milyen igazuk van! A szerelem, kérdező, egy oxitocin nevű hormon, amit 12 éves korban még messze nem termel a szervezeted. Tudom, azt hiszed, szerelmes vagy, hisz mindannyian átestünk ezen, és mi is azt hittük. De néhány év múlva csak mosolyogsz majd magadon te is.

2015. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
de attól még lehet egy szép emlék.talán tovább is tarthat mint még én magam is hinném
2015. márc. 11. 21:07
 19/23 anonim válasza:
-.- nem kell elrontani a gyerek kedvét,jól érzi magát és kész:)mindenki átesik ezen,és a többit,majd ő is megtapasztalja,annyit mondok h néha rossz lesz,de általában jó,és h semmi sem tart örökké
2015. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. márc. 12. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!