Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Kezdenek megváltozni iránta az érzéseim

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú, de kérlek olvasd végig!

7 hónapja vagyok együtt a barátommal, nincsenek köztünk nagy problémák. A kapcsolatunk elején nagyon jó volt minden, én nagy reményekkel léptem ebbe a kapcsolatba, úgy éreztem végre kaptam én is egy társat. Habár azt érzem, hogy egyre jobban mélyülnek irántam az érzései, tesz olyan dolgokat amiket szerintem alapból nem sok lánynak tenne meg és érezteti velem, hogy szeret, mégis kétségeim vannak, hogy tényleg működni fog-e ez a kapcsolat hosszabb távon. A probléma az, hogy sokat dolgozik és kevés ideje van rám, átlagban heti 1-2 napot vagyunk együtt, hétköznap pedig nem kommunikálunk sűrűn, szintén miatta. Ezt az elején nehéz volt elfogadnom, sokat küzdöttem ezzel magamban, de nagyjából elfogadtam. Viszont nekem szükségem lenne arra, hogy jobban az életem része legyen és úgy érzem, hogy mostanra már megtettem minden tőlem telhetőt, de ő nem tesz annyit hozzá. Attól félek, hogy el fogok tőle távolodni teljesen. Néha azt is nehéz elhinnem, hogy kapcsolatban vagyok, főleg hétköznap, mikor alig beszélünk. Ehhez képest, az a kis együtt töltött idő is semmi.

Szeretem őt és vele akarok maradni, megviselne, ha szakítanánk, de nem tudom mi lesz így.

Hogy tudnám előhozni magamban a régi érzéseket? Mit tehetnék szerintetek ebben a helyzetben? :/ 21/L



2015. márc. 10. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátod hány éves? És mit értesz az alatt, hogy nem sűrűn kommunikáltok?


Igazából sok férfi van, akinek a munka nagyon fontos, sőt fontosabb, mint egy párkapcsolat. Nekem az a véleményem, hogy ha találkozni nem is tudtok hétköznap, azért a normális mennyiségű kommunikációnak bele kellene férnie az idejébe.


A másik, hogy mondtad már neki, hogy ez neked probléma? Mit mondott rá? Próbál változtatni? Vagy közölte, hogy "ez van és kész"?


Én mindig abba a hibába esek, hogy mentegetem a másikat, de utólag rájövök, hogy aki igazán szeret, az keres, beszél velem, szakít időt a találkozásra. Ha nem, akkor valószínűleg nem szeret eléggé. Persze valamennyire igen, de ha ez nekem nem elég ahhoz, hogy boldog legyek, akkor változtatni kell.


Szóval javaslom, hogy beszélj vele erről, ha még nem tetted. Ha hajlandó változtatni, akkor az érzéseid vissza fognak jönni, ha nem, akkor viszont keress olyat, aki boldoggá tesz. 24/N

2015. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

21 éves ő is.

Igazából elég padhelyzet az egész, mert nagyon sokat dolgozik, ezért nem jut ideje rám. Volt, hogy beszéltünk erről, akkor azt mondta, hogy próbál odafigyelni erre, de van, hogy annyira fáradt, hogy csak pihenni szeretne, aludni, stb, azért nem keres.

Igazából ez hetente változik. Ha kevesebb dolga van, akkor többet beszélünk, ha meg sok, akkor alig. Mikor milyen hete van.

2015. márc. 10. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!