Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Karrier vagy külföldi szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karrier vagy külföldi szerelem?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk együtt egy angol férfival, és nagyon szeretjük egymást, minden téren egymásra találtunk, biztonságot ad számomra. Már terveztem, hogy kiköltözök hozzá Londonba, de most kaptam itthon egy nagyon jó állásajánlatot, olyat, amilyenre mindig is vágytam. Jó fizetés, jó munkafeltételek, és nagyszerű előléptetési kilátások. A párom nem tudna Magyarországon elhelyezkedni, így az nem opció, hogy ő ideköltözzön. Nem tudom, hogy mit tegyek: elfogadjam az állásajánlatot, és maradjak itthon, egyedül, vagy pedig a karriernél fontosabb a szerelem, egy biztos társ?

25 éves nő vagyok



2015. márc. 11. 20:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Én nem fogadnám el az ajánlatot.
2015. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy fél év még nem jelent biztos társat, fél év az nagyon rövid idő. Mérlegeld, hogy kaphatsz-e még valaha a közeljövőben ilyen állásajánlatot, mert ha kiköltözöl hozzá, valószínűleg nulláról kezdesz mindent.
2015. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én elfogadnám az ajánlatot.
2015. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerelem.Londonban 2x több a munka lehetőség.Simán találsz,de azután vigyázz a partnerre.
2015. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A koltozest valasztanam. Munkat ott is lehet talalni.
2015. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan..Angliában is remek karrierkilátásaid lehetnek a Tesco-nál, az Asda-nál, vagy az Ibrahim kebab's-nál konyhai kisegítőként. De ha nem jönne be, kelet-európai olcsó fehér húsként főzhetsz-moshatsz-takaríthatsz egy igazi, fajtiszta pure-bred Englishman után ! Akit már komoly fél éve ismersz! Ez a 21. századi magyar női álom!

Hülye lennél mindezt eldobni egy állás miatt "amilyenre mindig is vágytál" és megvalósítani régi céljaidat, meg hosszú távú karriert kezdeni.

2015. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A munkát válaszd.
2015. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg hozz ki minél többet a lehetőségeidből. Fogadd el az állást, legalább 2 hónapig maradj és jelents is ki, hogy nem mész ki Londonba amíg nem vagy meggyőződve arról, hogy elég jó állást kaphatsz, aminek megszerzésében segítsen is.
2015. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!