Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első petting. Tippek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első petting. Tippek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Barátommal mostanság szeretnénk sort keríteni az első pettingre. MIt csináljak, hogy igazán jó legyen neki? Nem vagyok túl tapasztalt ezen a téren. Szívesen vennék ötleteket, tippeket. Köszönöm szépen. 18/L
2010. júl. 6. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
edes csokok,simogatasok,szerelmes szavak es ha mindezt egymas melle fekudve abbol rossz nem sulhet ki.sok sikert;)
2010. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, eddigi tapasztalataim szerint ha eltervezed, hogy mit hogy hogyan miért mikor az úgy nem jó, mert nem nem lesz pont olyan, mint ahogy elképzelted, és csalódott leszel. én mondjuk a spontanitás híve vagyok minden téren. nekem van amikor úgy sokott lenni, hogy beszélgetünk, aztán csókolózunk, benyúl a bugyimba ésígytovább. van hogy valamelyikünk rohadtul be van indulva, akkor egyből ráugrunk a másikra. szval legyen minden úgy, ahogy jön, ne tervezz előre :)
2010. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.;)
2010. júl. 6. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj úgy, mintha akkor és ott, ez lenne az egyedüli lehetőség, hogy a az iránta érzett szerelmed éreztesd vele.

Vidd bele a szíved a folymatba és az lesz a tökéletes cumkó.


Komolyan.

Ez a pasikra is vonatkozik.

2010. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. júl. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!