Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakulhat ki barátságbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakulhat ki barátságból szerelem majd párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 éve ismerkedtünk meg. Mostanra olyanokká váltunk, mintha mindig is ismertük volna egymást. Én az első perctől kezdve szerelmes vagyok belé, de ő az elején azt mondta, hogy nem érez töbet barátságnál, aztán később mondta azt is, hogy kezd ő is töbet érezni de fél, hogy rámenne a barátságunk. Aztán történtek elég érdekes dolgok egy közös ismerős (mint utólag kiderült) megpróbált minket egymás ellen fordítani, ami "majdnem" sikerült is neki, de csak annyit ért el, hogy az eddiginél is sokkal erősebb lett a kapcsolat köztünk. Mióta ez megtörtént, azóta egy kicsit felszabadultabb lett a hangulat is köztünk, addig azért az ilyen testi kontaktusokkal óvatosabban voltunk ugye csak annyi amennyit a barátok, de a múltkorában valamin épp poénosan "veszekedtünk" és elkezdtünk "bunyózni" amibe került a végére gyengéd szájharapás, meg itt ott egy kis taperolás is.

Hogyan jöhetnék össze vele?

Hogyan alakítsuk át a baráti viszonyt rendes párkapcsolattá?

Mióta ismerem azóta volt barátnőm több is, de mindegyikkel szakítottam mert mindig ezzel a másik lánnyal, a legjob barátommal álmodtam és mindig csak Ő járt a fejemben.

18/F

17/L



2015. márc. 13. 21:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbálj megtenni mindent azért, hogy Ő is úgy érezzen irántad mint Te. Már ha lehetséges egyáltalán!

Te ismered a legjobban, ezért más aligha fog tudni gyakorlati tanácsot adni abban, hogyan csábítsd el!

2015. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
De nem győzködni kell meg puncsolni. Az nem fog bejönni egy nőnél. El kell érned, hogy férfiként nézzen rád. És ezen csak a határozottság tud segíteni.
2015. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
na igen, ez az amit sose tudtam, mi számít még udvariasnak és mi az ami már papucs?
2015. márc. 13. 22:00
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

ha nyersz a lottón, egyből beléd fog szetetni,

de ha felvesznek valami pénzügyi egyetemre az is bejöhet.

2015. márc. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom, hogy még nem jöttél vele össze.

"és elkezdtünk "bunyózni" amibe került a végére gyengéd szájharapás, meg itt ott egy kis taperolás is. " Legközelebb az ilyen szájharapásnál, vagy már ha csak közel is vagy, meg kell csókolni. És kész is. Elég a kamu "veszekedés" is. Szerintem bejössz neki, ha már ilyen volt. ;)

2015. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Légy határozott csókold meg és mond hogy szeretlek
2015. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vonzalom kölcsönös, a csók valóban "beindíthatja" a dolgokat. :) Párommal hasonlóan voltunk mi is, közel 5 évig voltunk barátok, de valahogy megrekedt a dolog. Végül úgy alakult, hogy közelebb költözött hozzánk, megszaporodtak a "baráti" találkozóink. Utalgatott, hogy szeretne tőlem többet, én nem akartam a barátság végett, és megfogadtam, hogyha bármivel próbálkozik, elküldöm a fenébe.

Egyszer hazakísért, elköszönésből csók lett, nagyjából ennyi elég volt, hogy rájöjjek, nem akarom elhajtani, és azóta együtt vagyunk. :)

N

2015. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
max úgy, hogy nincs ló, jó a szamár is
2015. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
13 évig voltunk csak barátok a férjemmel :) 4 éve házasok vagyunk, pont hétfőn lesz a 4. házassági évfordulónk:)
2015. máj. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha tudja, hogy szereted, akkor ha Ő is ezt érzi, lépni fog. Máskülönben vannak olyan lányok, akik élvezik ezt a szerepet, mert ez legyezgeti az önbizalmukat. Szerintem vagy beszélj vele nyíltan és kiderülnek a dolgok, vagy várhatsz is, hogy kialakul valami, de lehet sokáig kell várnod és nemleges választ kapsz pár hónap után is.. szerintem jobb a rosszat is minél előbb megtudni.

Esetleg ha kicsit határozottabb vagy vele és kezdeményezel, akkor is kiderülhet, hogy Ő is érez e valamit irántad, vagy sem.

Sok sikert! :)


22N

2015. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!