Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak, Ti mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Párommal már több, mint 1 éve együtt vagyunk. Mindkettőnk részéről évekig tartó álom vált valóra amikor összejöttünk. Én fülig szerelmes vagyok belé a mai napig, viszont ő "csak szeret". Elmondása alapján neki 3-4 hónapig tartott ez a rózsaszín köd dolog. És nem mer újra szerelmes lenni, mert az előző 2 kapcsolata az úgymond tönkre vágta érzelmileg, mindig akkor csalódott amikor engedett a szerelemnek. De hiszem, hogy bennem nem csalódna, hiszen 6-7 éve ismerjük egymást. Mit tehetnék azért, hogy elnyerjem a szerelmét? Hogy merjen szerelmes lenni? Soha nem veszekedtünk eddig, max kisebb viták voltak, ritkán is találkozunk. Mit tudnék tenni? :(

2015. márc. 16. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Semmit, fogadd el a szeretetét és élvezzétek egymás társaságát.

Majd jön a szerelem, ha jönnie kell. ha meg nem jön, akkor is jól érezhetitek magatokat.

26/F

2015. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
inkabb eljetek szeretetbe mint rozsaszin kodbe elvakultan. inkabb orulj. szeret a hibaiddal egyutt.
2015. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
tehát úgy gondoljátok, hogy a szeretettel többre megyünk egy kapcsolatban?
2015. márc. 16. 08:42
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia! Igen! A szeretet amugy is sokkal erősebb tartalmilag!

A szerelem vakká tesz. De szeretet, ahol látod a másik hibáit, gyengéit és ugy is el tudod fogadni, az hosszabb kapcsolatot igér!

2015. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A szerelem előbb utóbb szeretetté alakul - nincs is ezzel semmi gond. De a többivel már csak kifogásokat keres (szerintem előre). Hivatkozik a korábbi kapcsolataira, hogy magyarázza azt a valamit, amiért nem működik a kapcsolata veled. Tutira veheted, hogy ha megtalálta a következő pácienst, akkor ugyanez lesz majd a "szakítószöveg" bevezetése.

Vagy ami még rosszabb: beéri veled, elveszed és aztán ezt kihasználva szolgáltatja ki magát... ez az a bizonyos zsarolós pozíció. Aztán pl. a srácaid címeres papucsként néznek majd rád.


Szerintem; csak pótlék vagy ("minden kötél szakad"), a helyedben megbarátkoznék a gondolattal és elengedném a hölgyet. Nem miatta, hanem miattad.

2015. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
bocsánat, nem írtam, le, hogy én vagyok a nő a kapcsolatban :D
2015. márc. 16. 08:49
 7/16 anonim ***** válasza:

A rózsaszín köd soha nem tart örökké....az ösztöneinket lassan felváltja az agyunk és ez így van rendjén.

A kapcsolatotok új szintre helyeződik, nem lesztek annyira elfogultak egymással szemben mint az elején....lassan a felszínre kerülnek azok a problémák amiken idáig szemet hunytatok.

Ha a párod realista ember és inkább az agyával szeret mint a szívével attól még lehet harmonikus a kapcsolatotok, és Te lehetsz szerelmes belé tiszta szívvel.

37F

2015. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nos, nem az a kérdés, hogy vele mi van, mert az ő részéről a szeretet konstans. Megbirkózott az érzéssel és veled maradt. Én inkább azon aggódnék, hogy Te mit csinálnál, ha elmúlna a rózsaszín köd.
2015. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok az a megcsalós típus, és mint említettem régi álmom vált valóra azzal, hogy összejöttem Vele. Ha nálam is elmúlna a rózsaszín köd akkor se kaccsintgatnék más pasikra és mellette maradnék
2015. márc. 16. 08:54
 10/16 anonim ***** válasza:

Yepp. Pasiknál komplikáltabb megfogni az érzelmi vonalat. :)


Ráadásul ritkán találkoztok... hmmm. Miért?

2015. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!