Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak, Ti mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Párommal már több, mint 1 éve együtt vagyunk. Mindkettőnk részéről évekig tartó álom vált valóra amikor összejöttünk. Én fülig szerelmes vagyok belé a mai napig, viszont ő "csak szeret". Elmondása alapján neki 3-4 hónapig tartott ez a rózsaszín köd dolog. És nem mer újra szerelmes lenni, mert az előző 2 kapcsolata az úgymond tönkre vágta érzelmileg, mindig akkor csalódott amikor engedett a szerelemnek. De hiszem, hogy bennem nem csalódna, hiszen 6-7 éve ismerjük egymást. Mit tehetnék azért, hogy elnyerjem a szerelmét? Hogy merjen szerelmes lenni? Soha nem veszekedtünk eddig, max kisebb viták voltak, ritkán is találkozunk. Mit tudnék tenni? :(

2015. márc. 16. 08:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ritkán találkozunk, mert ő csak hétvégén nem dolgozik. és az egyik hétvégét velem tölti, a másikat a haverjaival. tulajdonképpen 2 hetente találkozunk, hacsak nem jön valami szerencsés dolog, hogy többet legyünk együtt.
2015. márc. 16. 08:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért jönne a kiszeretésből automatikusan a megcsalás? Érdekes a gondolatmeneted, kedves kérdező..
2015. márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
ne haragudj, hol olvastál ilyet a kérdésben? :S
2015. márc. 16. 09:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Igaz nem a kérdésben, de itt olvasott....."A kérdező kommentje:

egyáltalán nem vagyok az a megcsalós típus, és mint

említettem régi álmom vált valóra azzal, hogy

összejöttem Vele. Ha nálam is elmúlna a rózsaszín

köd akkor se kaccsintgatnék más pasikra és mellette

maradnék"

2015. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy egész hétvége a haverokkal, és te már nem férsz bele....nekem fura. Szerintem itt csak te akarod igazán ezt a kapcsolatot, ő meg csak úgy el van, mert épp van valaki. Azért több mint egy éves kapcsolatban már sűrűbben illene találkozni.
2015. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Tehát; két hetente találkoztok... elmentek ide-oda, szex, "aztán csókolom"? Ráadásul; Ő igyekszik "hűteni" téged amikor a kapcsolatotokról beszélgettek (ami még korrektnek is hangzik).


A talomban tartott csajokkal szemben viselkedtem így (huszonévesen). A helyedben keresnék egy olyan srácot, akit komolyan érdekelsz (szerintem csak az idődet pazarlod vele). Ezt nem rosszindulatból mondom... csak tapasztalatból.

33F

2015. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!