Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom exe a leggyönyörűbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom exe a leggyönyörűbb nő akit valaha láttam. Mit tegyek hogy ne érezzem magam "kevesebbnek" nála?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a párommal, mostanra elmondta ki volt az első szerelme, az előző barátnője. Gyönyörű, kecses, vicces, olyan a kisugárzása mint egy angyalnak. Régebben is problémáim voltak az önértékelésemmel, most hogy valakiből éreztem a szeretetet, egész szépnek kezdtem érezni magam, de ezek után, már rútnak. Főleg hogy a barátom rendszeresen hangoztatja milyen szép is volt, és mindenki őt akarta.

2015. márc. 17. 19:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Egy időben a gimi legszebb csajával jártam. Minden szépségversenyt megnyert, szóval tényleg messze ő volt a legszebb. Egy év után léptem le mellőle, de már korábban megfogadtam, ilyen szép nővel többet az életben nem kezdek. Szóval, kérdező, az, hogy egy csaj gyönyörű, semmit sem jelent, ha közben kiállhatatlan természete van. És megsúgom, a legtöbb különösen szép nőnek az van.
2015. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
tudsz küldeni privibe képet erről a csajról? végig olvastam a kérdést a válaszokat is, erre mostmár kíváncsi vagyok komolyan ki az a "szép lány"!
2015. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Menekülj.
2015. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon bunkó dolog a barátod részéről, hogy így felemlegeti. Még ha úgy is érzi, hogy ő volt a valaha volt legszebb barátnője, akkor sem illene mondania neked, ráadásul ilyen stílusban. Bár szerintem ha egy férfi szerelmes igazán, akkor teljesen mindegy hány szebb nő van a világon a párjánál (márpedig mindenkinél van szebb), attólmég ő számára a legszebb. Azzal alapvetően nincs baj, hogy megtartotta az ajándékait meg a fotókat, mondjuk azért nem kell feltétlen szem előtt legyenek. Én elbeszélgetnék vele a helyedben, hogy neked ez nem esik jól. Ha meg továbbra is folytatja ezt, akkor mondd meg neki, hogy ha annyira szebbnek tartja az exét, akkor menjen vissza hozzá, te meg hagyd ott. Nem érdemel meg egy ilyen bunkó, ne érezd rosszul magad miatta. :) 21/L
2015. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Az előttem válaszolók már elmondták mit kéne tenned, ezzel teljesen egyetértek.

A barátom is sokat mesélt az exéről egy időben. Egy darabig tűrtem, majd rákérdeztem, miért beszél róla, mikor már én vagyok, és megkértem, ne tegye többet. Azóta nem is nagyon hozza fel, a tőle kapott dolgokat pedig elrakta a szekrényében. Azt senki nem várhatja el, hogy megszabaduljon dolgoktól, csak mert az exétől kapta...

Az én exem is megtartotta a tőlem kapott dolgokat, nem dobta ki, még ott vannak a polcán. Nekem is vannak tőle kapott dolgaim, ha megkérnének sem dobnám ki, és nem azért mert még mindig szeretem az exem... az az életem egy része, idő kell a dolgok elengedésére.


Ez nem jelenti azt, hogy nem vagy fontos a barátodnak. Ne feledd, a legfontosabb a kommunikáció! :) Kitartást neked!

2015. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Megirom ha tenyleg szep volt az ex. Kuldjel kepet rola priviben vagy facebookcimet. De tenyleg csak velemenyt hadd nyilvanitsak. Kuldj kepet magadrol is.. hidd el az öszintet fogom mondani . Irj privit
2015. márc. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
azert van veled a baratod mert eppen nem akar egyedul lenni. ha lesz modja kibekul az exevel es ugy elzavar mint a huzat. en lelepnek a helyedben es nem varnam meg hogy dobjanak.
2015. nov. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11-es. Csak mert te egy szep de hulye novel akadtak ossze meg nm az osszes szep no gaz... ezzel kar vigasztalnod magad
2016. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Barátom.exe
2017. dec. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!