Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalkorú bántalmazása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkorú bántalmazása?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lánnyal (ő 14, én 15), és szerelmesek lettünk. Az apja folyamatosan bántalmazza őt, pedig nem is tud rólunk. Ha megtudná, valószínűleg meg is ölné, és én ezt nem szeretném. Mit lehet ilyenkor tenni?

2015. márc. 18. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Semmit.

Kell a gyereknek a verés, ha muszáj.

2015. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1-es: És mit szólnál, ha a te fejed rúgnám szét?:)
2015. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszadó értelmes hozzászólását! Kár, hogy téged nem törték el a semmiért a lábad (vagy inkább a nyakad).
2015. márc. 18. 13:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel a lányban valószínűleg enyhe Stockholm szindróma is kialakulhatott az elmúlt idő alatt, valószínűleg Ő nem nagyon fogja akarni, hogy úgy fogalmazzak "árts" a bántalmazójának. ("Árts" alatt értem a rendőrségi feljelentést, amivel a rendőrség amúgy sem tud mit kezdeni).

Valószínűleg a családja többi tagja sem hinné el és ellene fordulna. Ha megtudnák, hogy Te képben vagy akkor meg bizonyosan Téged okolnának a dologért (hogy miért "talál ki" a lány ilyet).


Amúgy neten keress valami szervezetet ezzel kapcsolatban és - ha ő is hajlamos rá - kérjetek tanácsot.

2015. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Arany középút. Sem az első vélménye nem helyes, sem a liberális "jutalmazzuk gyereket akkor is ha egy rakás szar már emberileg" sem. Bár ez utóbbi csak azért jó, mert így nem lesz gondja az államnak a nyugdíjakkal mert az így felnevelt gyerekek a saját nagyszüleiket ölik meg.
2015. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hogyan bántalmazza? Megveri?
2015. márc. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, veri. Van, hogy nem tudom megfogni a kezét, mert az apja kicsavarja, van, hogy felpofozza, persze indokolatlanul, mert a lánya nem tökéletes...
2015. márc. 18. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:

A családon belüli erőszak nehéz ügy!

Én ismertem olyan nőt akit az apja rendszeresen szexuálisan bántalmazott.

Ha ténylegesen jogos (gondolom nem csak egy pofon) a dolog a gyermekvédelmisekre tartozik az ügy mivel nem vagy nagykorú!

Ifjúságvédelmis van a suliban is!

Beszéljetek vele!

2015. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sokat. Minden cselekedet rizikós. Ha ennyire megveri ezt a szegény lányt, annak nyilván vannak nyomai is. Kérhettek segítséget pl. a helyi családsegítőtől, de ez nem jelent egyet azzal, hogy az apát vagy a barátnődet kiemelik a családból. Félő, hogy egy családsegítős látogatás után csak még jobban megverné a lányát.

A helyi gyámhatóságnál kérheti, hogy vegyék állami gondozásba. Nekem volt gimiben egy osztálytársam, ő pl. saját magát állami gondozásba vetette, mert még az is jobb volt, mint a szüleivel.

2015. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3

Engem sokszor megvertek, de tanultam is belőle.

2015. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!