Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalkorú bántalmazása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalkorú bántalmazása?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy lánnyal (ő 14, én 15), és szerelmesek lettünk. Az apja folyamatosan bántalmazza őt, pedig nem is tud rólunk. Ha megtudná, valószínűleg meg is ölné, és én ezt nem szeretném. Mit lehet ilyenkor tenni?

2015. márc. 18. 13:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nyilván nem ok nélkül kaptál egy öklöst, napi kétszer...
2015. márc. 18. 13:38
 12/12 anonim válasza:
Engem is megvertek elég sokszor. De aztán megnőttem először elmentem egy maszek thaibox edzőhöz aztán egy profihoz aztán 188 cm 102kg 5év (akkor ) a hátam mögött. LEHET PRÓBÁLKOZNI:) de ezt észrevették otthon is 17éves koromra... le is léptem:D azóta önálló vagyok :)
2015. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!