Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tevo legyek most? Bovebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevo legyek most? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

tehat,volt egy 2 honapos kapcsolatom,szinte szerelem volt elso latasra,nagyon jol megvoltunk,tenyleg ugy ereztem hogy megtalaltam az masik felemet.nagyon szerelmes voltam es vagyok is. tudom hogy o is szeretett,mindent megtett ertem,es kimutatta a szerelmet. de egy nap osszevesztunk. nekem nem tetszettek dolgok es kiborultam eleg csunyan..aztan o idot kert..azt mondta jelentkezik. ki voltam keszulve teljesen..folyamatosan kerestem,mert nem birtam nelkule,de o nem reagalt semmire..eltelt vagy 2 het facebookon is kivette a kapcsolatot,de velem meg mindig nem allt szoba. beken hagytam..eltelt egy honap es ramirt hogy vissza kellene adjon valamit ami nalla maradt(nem lenyeges hogy mit) ,ami amugy tok felesleges nekem is ..es megkert hogy talalkozzunk.(azt gondolom hogy csak kellett egy kifogas hogy mivel keressen fel a tortentek utan azert mondta azt a visszaados dolgot.)a beszelgetes alatt nagyon erdeklodo volt hogy hogy vagyok mi van velem..es megkerdeztem tolle hogy csak azert akar e velem talalkozni hogy visszaadja azt a dolgot es azt mondta hogy beszelgethetunk is.. mondta hogy menjek fel hozza ha akarok,es mondta hogy szol ha raer masnap.. hat nem szolt.. de viszont lattam az autojaval..aztan rairtam hogy miert nem szolt es kiderult hogy allitolag volt dolga..

szerintetek mit akar tollem? van esej ra hogy kibekulunk? mit kellene tegyek?beszeljek vele szemejesen?



2015. márc. 21. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg kerekperec h akar e toled valamit es h azert eleg szemet mod volt h egyaltaoan nem valaszolt vagy szolt h most akkor mi van koztetek
2015. márc. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az esélyt meg a személyesent ugye tudod, hogy ly-nal írják?

Te kezdted a válást, mert kiborultál valamin. Ha tényleg komoly dolgon borultál ki, akkor nem kellene visszavárni ezt az embert, lehet, ő látja jól,hogy be akarja fejezni a kapcsolatot. Nyugodjál bele, jön majd más szerelem, mert abból sem egy van egy életben. Tudom, időbe telik, amíg elmúlik a rossz érzésed, ennek ellenére ne zaklasd, ne hívd, ne írjál neki semmit, és ha tényleg hiányzol neki, akkor majd ő jelentkezik,jobban, mintha zaklatnád. Addig beszéld ki magadból a dolgokat a barátnőidnek, az sokat segít, meg az idő.

2015. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!