Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ősztől egyetemre megy a barátom. Tudtok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

Most vagyunk együtt a barátommal 7 hónapja, imádjuk egymást. Ő 18 éves, én 16. Nekem még van vissza 3 év a gimnáziumból, ő idén végez. Egyetemre nem megy messze, így minden nap haza fog jönni, nem lesz koleszos (40km).

Attól félek, hogy a kapcsolatunk "kihűl" vagy elmúlik. Bízom benne, hogy nem így lesz, ő is csak azt mondogatja nekem, hogy szeret, minden rendben lesz, ne idegeskedjek.

Szerintetek működhet egy ilyen kapcsolat akkor is, ha csak hétvégente találkozunk? Az iskola elvesz annyi időt, hogy ne tűnjön fel?



2015. márc. 24. 22:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
Ha bulizós típus, felejsd el. Engem 2 hónap alatt elfelejtett a pasim, ott kevés a fiú,sok a jó nő.
2015. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem bulizós típus. Kimondotta utálja a discokat, és a kocsmákat is. Inkább haverokkal borozgat, sörözget (Ez 2-3 fiút jelent). Nagyon komoly a gondolkodása.
2015. márc. 24. 22:11
 3/23 anonim ***** válasza:
60%
de neked nem igazán,ha 16 évesen ezen aggódsz hogy most mi lesz??!?!elmondom mi lesz:lesz még kismillió pasid,ha ennek vége lesz emiatt....
2015. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Bízz benne és ne aggódj! Ez a legjobb tanàcs, és ha megfogadod, nem lesz baj! De ha azt látja rajtad, hogy bizonytalan vagy és sokat aggódsz, annak nem lesz jó vége. Legyél türelmes, hidd el lesz ezer baja a tanulással, támogasd hiszen minden sikeres férfi mögött egy nő áll! :)
2015. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az én gondolkodásmódommal te nem lehetsz tisztában. Persze, hogy aggódok amiatt, hogy mi lesz a kapcsolatommal. Bizonytalan a családi hátterem, nincsen anyám, és ő az egyetlen biztos pont az életemben. Lehet, hogy hiba, de egyedül benne tudok megbízni, és szeretem.
2015. márc. 24. 22:15
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez aranyos volt :)
2015. márc. 24. 22:16
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
hiszen minden sikeres férfi mögött egy nő áll!...ez hogy jön ide?!?!?Főleg hogy nem is igaz......
2015. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%

Figyelj, keszulj fel lelkileg hogy ez a kapcsolat ugrik. En is jartam egyetemre, meg egy csomo ismerosom is, es egyetlen egy ilyen diakszerelem mint a tietek sem elte tul azt ha az egyik elment a masik meg otthon maradt.


De ez a normalis, a baratod kikerul a felnottek vilagaba, rengeteg impulzus eri majd, rengeteg embert megismer, nagyon sok lanyt, akik szepek, erdekesek, okosak, izgatoak, sokkal felnottebbek mint te.


De ez igy jo, igy normalis, az ember keresi az utjat, ismerkedik, tapasztalatokat szerez. Majd te is ezt fogod csinalni.

2015. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem szabad ennyire függnöd egy embertől. Fiatal vagy még te is elkötelezni magad. És ha szétmentek mi lesz? Akkor is forog tovább a Föld.
2015. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak hogy rácáfoljak a 8-asra. :) Amikor az én barátom kezdte az egyetemet, én akkor voltam 11.-es, így tehát 2 évet voltunk abban a helyzetben, hogy csak hétvégente találkoztunk. Ő koleszos volt, több, mint 100 km-re volt az egyetem. Eleinte nehéz volt, de meg lehet szokni, és eltelik az idő. :) Már lassan 9 éve vagyunk együtt, már vőlegényként és menyasszonyként. Azt elismerem, hogy nem ez az általános, de megoldható minden. Sok boldogságot Nektek!
2015. márc. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!