Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem ezt? Ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Ilyen esetben mi a teendő? Valószínűleg mások is éreztek már így, ti mit tettetek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel több, mint másfél éve vagyunk együtt. Egy idő után (úgy január magasságában) kezdtem lassan kiszeretni belőle. Pedig nem akarok és tényleg szeretem vagy szeretni akarom. Be is vallottam neki és hát nehezen viseli, mivel ő nagyon szeret. Azóta a kapcsolatunk csak zuhan, kezdem elveszíteni úgy érzem. Egyre haloványabb az a láng, amit az elején éreztem. Közben vannak más lányok is, akik bejönnek, de sohasem csaltam meg senkivel, nem is fogom. Csak jól néznek ki és lehet, hogy én is bejövök nekik, de semmi több, nem történt soha semmi. Ennek lehet köze hozzá? Hogyan lehetne ezt helyrehozni? Tanácsokat, tapasztalatokat elfogadok!

2015. márc. 27. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hullámvölgyek a kapcsolatomban, de aztán mindig rájöttem, hogy a párom többet ad, mint bárki más adhatna.

Gondold végig, hogy miért szerettél belé, mi az, amiben ő más, mint a többi lány. Csináljatok közös programot, kicsit frissítsétek fel a dolgokat. Ha meg nagyon nem megy, akkor hagyni kell, és keresni újat:)

2015. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából elég rosszul érzem magam miatta. Szerveztünk már kettesben 1-2 programot, elvoltunk természetesen, de semmi javulást nem érzek. :(

2015. márc. 27. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg szakíts. Másfél év soknak tűnik, de nem az. Gondolom fiatalok vagytok, ha nem megy, felesleges egymás idejét húzni.
2015. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!