Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretek bele ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.R. kérdése:

Miért szeretek bele ennyire könnyen valakibe?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, igazából nem tudom probléma ez vagy normális dolog de engem zavar az, hogy tegyük fel megismerek egy lányt például társkeresőről. Beszélgetünk egy napon keresztül, minden oké, kölcsönös a vonzalom is. Estére már kb hiányzik és görcsösen akarom, hogy az enyém legyen. Ha pedig valami miatt megszakad a dolog közöttünk akkor kb úgy érzem magam mintha a barátnőmmel szakítottam volna. Érdekes érzés. Létezik ilyen, hogy valaki ennyire hamar kötődjön a másikhoz? Nincsenek problémáim a külsőmmel szerintem jól nézek ki, a belső értékeim is úgy gondolom rendben vannak szóval még az se, hogy önértékelési problémák lennének és örülök ha hozzám szól egy lány és ezért. De még ez se.

2015. márc. 29. 17:13
 1/4 Interferencia ***** válasza:
Én hajlamos vagyok sokat gondolni ismerkedés elején az adott lányra, de inkább elterelem a figyelmem valamivel.
2015. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom normalis-e. De nem vagy ezzel egyedul. Nalam is ugyan ez a helyzet. Picit neha ijeszto.
2015. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Régebben nekem is voltak ilyen érzések.

Most 27 éves leszek, semmi sem maradt, alig tudok érezni bármit is, még hosszabb idõ után sem. Engem meg ez zavar.

2015. márc. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mit nem adnék ha egyszer az életben érzékelten lehetnék. Tegnap is kocsmáztunk a haverokkal és megismertem egy gyönyörű Finn lányt. Az egész estét együtt töltöttük, megmutattam neki pestet. Haza nem hoztam az nem az én stílusom. Mikor reggel lefeküdtem aludni már róla álmodtam. Botrány....
2015. márc. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!