Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szeretek mindig egyből...

Miért szeretek mindig egyből valakibe bele? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiú vagyok, és az a helyzet hogyha megismerkedek egy fiúval (interneten szoktam) egyből és nagyon hamar beleszeretek, és utána mindig ő jár a fejemben, akár 1 napos ismertség után.


Ez már többször előfordult, most is van egy fiú, akibe nagyon beleszerettem, sokat beszélgettünk interneten, de tegnap azt mondta hogy ne beszéljünk többet, mert talált magának mást, ez nagyon fájt. Hogyan tudnám elfelejteni őt?


Köszönöm.



2014. febr. 3. 16:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mi a problémád édes? :P
2014. febr. 3. 16:08
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Szerintem nem szerelem az, amit érzel... csak valami hozzá hasonló. Igazán szerelmes csak akkor lehetsz, ha megérintesz valakit, találkozgattok... :)

Nos, nem tudom hogy ez éppen hányas napos ismeretség, de beszélgess másokkal. Talán inkább a szerelembe vagy szerelmes, mert gondolom már nagyon szeretnél kapcsolatot.


Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?


Ha beszélgetsz valakivel, akkor (szerintem)ne mondd el neki, hogy rögtön beleszerettél... és igyekezz a személyes találkára rávenni. :)

2014. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem vagy igazán szerelmes. Ha még fiatal vagy, akkor ez még normális. Egyszerűen tetszik neked. De könnyen el fogod felejteni, mert ahogy írtad, már nem az első alkalom, és ezért sem gondolom, hogy szerelmes vagy. Ne aggódj ezen, ismerkedj nyugodtan, és ha eljön az igazi, akkor érezni fogod, hogy AZ szerelem, és az nem fog egykönnyen elmúlni. :)
2014. febr. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


18 éves vagyok.

20 napig leveleztünk mindennap pár órán keresztül.


Talán azért szeretek valakibe ilyen gyorsan bele, mert nincsenek barátaim, egyedül vagyok mindig, nincs kivel beszélnem, és ezért ragaszkodom annyira valakihez.

2014. febr. 3. 16:13
 5/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen.

Ohh, igen... ezt jól látod. Nagyon sajnálom, hogy egyedül vagy.

Miért nincsenek barátaid? Van kedved erről beszélgetni?

2014. febr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Melegek kozott a szexet meg talan megertem ... na, de a szerelem?
2014. febr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodhatok, mert magamnak választottam, ha akarnám lehetnének barátaim. Régen sok volt, de már kezdtem rosszul érezni magam velük, inkább maradok egyedül "független", bár egy barát jól jönne mostanában, több nem kéne.
2014. febr. 3. 16:20
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon vágysz egy társra, és a legkisebb pozitív visszajelzést is óriásinak veszed, és egyből elképzelsz az illetővel minden jót. :) Sajnos van ilyen, velem is előfordul ha nagyon magányos vagyok (csak én hetero nő vagyok, de érzelmek ugyanúgy működnek). Szóval ez nem szerelem, csak vágy (nem feltétlenül testi). Ha találkoztok, akkor igyekezz ne kimutatni, hogy mennyire vágysz rá, mert vagy elijeszted, vagy félreérti, és szenvedni fogsz... (gondolom ez nálatok is így működik)
2014. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Miért érezted rosszul magad Velük?:O
2014. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hívtak ide-oda, én meg már nem akartam menni, mert teljesen megváltozott az érdeklődési köröm (erről nem szeretnék beszélni itt), és ezért nem értem rá, és éreztem hogy már nem vagyok közéjük való, így elértem hogy többet már ne keressenek.


Igen, ez a problémám hogy túl gyorsan a nyakába ugrok az illetőnek, így könnyű megszerezni engem, mert nem igen voltak párkapcsolataim, tapasztalataim.

2014. febr. 3. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!