Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kéne adnom neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kéne adnom neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

Régebben tetszett egy velem egykorú fiú, és majdnem összejöttünk, de akkoriban sokminden történt velem, ami miatt végül nem. Így utólag kiderült, hogy a legjobb barátja lebeszélte rólam, hogy biztos nem tetszem neki meg hasonlók és azért mondott le rólam. Jelenleg van barátnője, de megint beszéltünk, és tudja, hogy én nyitott vagyok (?) rá, de nem szeretném elválasztani a barátnőjétől. Tudni kell róla, hogy volt már jónéhány barátnője, nekem még sosem volt barátom. Ráadásul nem elég, hogy a legjobb barátja kavar, az én egyik barátnőmmel beszélget 0-24-ben, de azt mondja neki nem tetszik a barátnőm. Ti megszavaznátok neki egy esélyt? Egy iskolába járunk, és így is elég kínos.

16/l



2015. ápr. 3. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
en azert adnek neki egy eselyt, lehet tetszettel neki es csak a haverja lebeszelt rola, es o pedig a haverjara halgatott... mondjuk ha van baratnoje, akkor szerintem beken kell hagyni. esetleg majd ha szingli lesz akkor ra startolni ;)
2015. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Így utólag kiderült, hogy a legjobb barátja lebeszélte rólam"


ha ez sikerült neki, akkor nem is volt igazán rád gyógyulva soha.

Én nem kísérletezgetnék, hanem a lábamra állnék, és más után néznék, nem egy elgondolkozó esetlegre várnék...

2015. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is elég szkeptikusan állok ehhez. Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 6. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!