Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnom kéne neki egy újabb esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnom kéne neki egy újabb esélyt?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal.Az utóbbi időben csak magával volt elfoglalva és sértő bántó dolgokat vágott a fejemhez csak mert szar napja volt.Már nem voltam boldog vele ezért szakítottam.Már nem szeretem őt ezt mondom mindenkinek,magamnak és az új barátomnak is.De mélyen legbelül tudom hogy ez nem igaz.Nem akarok újra boldogtalan lenni, hogy velem kiabáljon ha rossz napja van.Nem is tudom miért szeretem még.Elmúlik ez az érzés vagy adnom kéne majd idővel egy új esélyt a kapcsolatnak? Nem akarom megbántani a jelenlegi párom mert ő tényleg annyira rendes és talán idővel bele is szerethetek szerelemmel.Össze vagyok zavarodva.Hasonló helyzetben volt már valaki?
2012. nov. 11. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom, hogy milyen érzés, hiszen én is voltam már így. Nagyon úgy hangzik, hogy túl hamar kerültél egy új kapcsolatba, amikor még nem is vagy túl régi szerelmeden. Az érzés el fog múlni, de lehet, hogy egy kis idôre van szügséged. Persze én nem szeretnélek rábeszélni semmire, de azon azért gondolkodj el, hogy mit is szeretnél jelenlegi barátodtól. Nem szép dolog olyannal lenni akit nem is szeretsz, csak azért, hogy legyél valakivel. Nem tesz jót, se neked, se a srácnak. Hagy egy kis idôt magadnak, tölts többet a barátaiddal és a hobbiaiddal, és idôvel rájössz majd, hogy mit is akarsz valójában. Ha úgy gondolod, adj a fiúnak még egy esélyt, de azt ne hagyd, hogy rajtad vezesse le a stresszt. Mond meg neki, hogy rosszul esik, és ha szeret, akkor meghallgat. Ha viszont sz@rul kezel, akkor hagyd ott, és csak akkor kezdj egy újabb kapcsolatot, ha te is érzed, hogy készen állsz, és ha már csak hetente egyszer jut eszedbe az exed, és akkor is csak semleges érzést érzel.


Nekem másfél évig tartott amíg túltettem magam az exemen, és rájöttem, hogy tulajdon képpen nem is volt rá szügségem. Én mondjuk nem adtam meg neki az ùjabb esélyt, hiába szerettem, és sokáig meg is bántam. De utána lekötöttem magam új hobbikkal; elkezdtem táncolni és franciát tanulni:), és élveztem a szingli létet. Bár nagyon sokáig folyton rá gondoltam, idôvel egyre kevesebbet jutott az eszembe, új arcokat ismertem meg, és másfél év után újra el kezdtem randizni. Most van egy szuper barátom, akit nagyon imádok, ès szuperrendes hozzám.

Remélem segített a sztorim és a tanácsom, de nem befojásolni akartalak. Tedd ahogy helyesnek látod, de csak addíg amíg jól érzed magad a kapcsolatban. És ne feledd, nem muszály hogy legyen egy pasid, ahhoz, hogy boldog legyél! :)

2012. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!