Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek szeret, megeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek szeret, megeri adnom meg egy eselyt neki?

Figyelt kérdés

A baratomat karacsonyra nem engedtek el hozzam ebbe bele is torodtem .


Szilveszterre felhivtam az edesapjat hogy engedjek el hozzam de ekkor sem engedtek el de a barataival igen ,ott volt szilveszerezni a barataival....mikor megtudtam h nem engedik el hozzam szakitottam vele,egyszeruen anyira jol esett hogy oda megy s hozzam nem hogy elhagytam..szilveszerkot felhivott ...d ejjel hogy boldog ujevet koszonjon azt nem...


minden percben irja hogy szeret,es kesobb rajovok hogy hibaztam,azt monta mig el velem akar lenni ,kertem hogy felejcsen el s engedjen el de nem...


van egy lany ismerosom neki irt hogy szep stb,azt monta neki hogy egykor szeretett mikor meg enis ot,mert azt gondolja hogy nem szeretem es van valakim..bar igaz hogy szilveszter napjan hivott h menyek d akkor mar olyan merges voltam hogy kijelentettem hogy nem megyek..am a csaj azt monta hogy szeret engem csak buszke es nagy az egoja..nem tudok neki bocsajtani de iszonyatosan szeretem



2015. jan. 2. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
anyira roszul esett..bocsanat :(
2015. jan. 2. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:
A szülei nem engedték el őt,nem az van hogy ő nem akart menni. És ezért szakították vele
2015. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen de valahogy anyira roszul esett...meg osem hivott engem csak szilveszter napjan..nem is hivott hogy boldog ujevet koszonjon...es a lanynak azt monta allitolag hogy egykor szeretett mikor meg enis ot
2015. jan. 2. 19:38
 4/4 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam h idovel talan..adok magunknak egy kis idot
2015. jan. 2. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!